הוארך מעצרו של איציק אברג'יל

כעשרה ימים לאחר שנעצר בחשד למעורבות ברצח מרגריטה לאוטין בחוף בבת ים, איציק אברגיל הובא לפני שופט - ומעצרו הוארך בשבעה ימים

(1:35 דק')

המשטרה ביקשה הבוקר (שני) להאריך את מעצרו של יצחק אברג'יל, החשוד במעורבות ברצח מרגריטה לאוטין בחוף בבת ים. בית המשפט בפתח תקווה נענה לבקשתה של המשטרה והאריך מעצרו של אברג'יל בשבעה ימים נוספים.

אברג'יל, שנחשב לראש ארגון הפשיעה החזק בישראל, נעצר לפני כשבוע וחצי על ידי בלשי היחידה הארצית לחקירות פשעים בינלאומיים (היאחב"ל). המעצר בא בעקבות התחזקות החשדות כי היה מעורב בניסיון החיסול הכושל בחוף טובגו שבבת ים, בו מצאה את מותה מרגריטה לאוטין, בת 31 מיהוד, שבילתה במקום עם בעלה ושני ילדיה הקטנים.

במשטרה מנסים להאשים את אברג'יל במעורבות ברצח לאוטין, במעורבות בניסיון הרצח של העבריינים מוטי חסין ורמי עמירא, שהיו על פי החשד היעד לחיסול, וכן במעורבותו בארגון פשיעה.

מעצרו של אברג'יל הוארך בתחילה בעשרה ימים. "מדובר בעבירות חמורות ביותר", אמר אז נציג המשטרה בדיון, "לא ניתן לשחרר את החשוד בגין מסוכנותו ועקב החשש משיבוש הליכי משפט". בשבוע שעבר ערער אברג'יל על הארכת מעצרו, אולם בית המשפט דחה את ערעורו. הבוקר הוא יובא לפני שופט בית משפט המחוזי בפתח תקווה לדיון נוסף בהארכת מעצרו.