פלסטיני יידה אבנים על רכב - הנהג איבד שליטה ודרס אותו

נהג המכונית שלעברה יידה הפלסטיני אבנים נבהל, איבד את השליטה והתהפך. תוך כדי כך המכונית פגעה בפלסטיני, שנפצע בינוני. מצבו של הנהג קל עד בינוני ומצבו של הפלסטיני קל. שני הנפגעים פונו לבית חולים באמבולנסים נפרדים

תאונת דרכים יוצאת דופן סמוך לאלפי מנשה: סמוך לשעה 16:00 אחר הצהריים התקבל דיווח במוקד מד"א אזור ירקון על רכב שהתהפך בציר.

צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום שהגיע למקום הבחין בשני נפגעים האחד פלסטיני והשני נהג הרכב. תחקיר ראשוני של האירוע העלה, כי נהג הרכב איבד שליטה עלה על מהמורה והתהפך לאחר שהפלסטיני יידה לעברו אבנים.

במהלך ההתהפכות פגע נהג הרכב בפלסטיני שעף מספר מטרים ונמצא כשהוא שוכב על הכביש וסובל מפגיעות שכללו מכות יבשות ברגליו ובידיו. נהג הרכב הצליח לחלץ את עצמו מהרכב ההפוך וסבל מדימום בפלג גוף עליון ומפגיעות נוספות והוגדר קל עד בינוני. שני הפצועים פונו באמבולנסים נפרדים לבית החולים בכפר סבא שם הם התקבלו בחדר המיון.

לבית החולים הוזעקה ניידת משטרה של חתנת כפר סבא על מנת לעכב את הפלסטיני לחקירה לאחר שיסיימו הרופאים להעניק לו את הטיפול הרפואי הנדרש.

ובתוך כך, פעוט בן שנה וחצי נפצע קשה מפגיעת מכונית ברהט. התינוק הגיע תחילה על ידי בני משפחתו לתחנת מד"א בעיר ולאחר מכן פונה במצב קשה כשהוא סובל מפגיעות ראש לבית החולים סורוקה שבבאר שבע.