ברזיל: רצח את חברתו וביתר את גופתה

צעיר בן 20 נעצר בברזיל בחשד שרצח את חברתו, נערה בריטית בת 17 וביתר את גופתה. על פי החשד, הנערה איימה לגלות למשפחת החשוד כי הוא עוסק בסחר בסמים. המשטרה החרימה את הטלפון הנייד של החשוד, עליו ככלה נראה נמצאו תמונות המתעדות את הרצח וביתור הגופה

המשטרה בברזיל עצרה אתמול (שישי) צעיר בן 20 בחשד שדקר למוות את חברתו הבריטית בת ה-17, כרת את ראשה, ביתר גופתה וצילם את הדברים באמצעות הטלפון הנייד שלו. לאחר מכן הסתיר את חלקי הגופה במזוודה שנמצאה על גדות נהר במדינה.

החשוד, מוחמד עלי קרבלו סנטוס, הודה כי רצח את קארה מארי ברק בדירתו וסיפר לחוקרים כי ראשה וגפיה נמצאים בשקית שהחביא מחוץ לעיר. על פי החשד, הוא החליט לרצוח אותה לאחר שאיימה לספר להוריו ואולי אף למשטרה כי הוא סוחר סמים ומכור לקוקאין.

סנטוס וברק הכירו בלונדון, שם מתגוררת אימו של החשוד. בחודשים האחרונים עברה ברק להתגורר עימו בברזיל. העיתון הבריטי "הדיילי מייל" מפרסם כי השניים נפרדו באחרונה, אך מסיבה שעדיין אינה ידועה ברק שבה להתגורר עם חברה בדירתם.

על פי דיווח אחר גופת הנערה זוהתה על ידי אימה לאחר שזו צפתה בדיווח חדשותי ברשת טלוויזיה ברזילאית, בביתה בבריטניה. אחיה של ברק סיפר כי קארה הייתה אמורה לחזור הביתה לפני כשבועיים, אך נשארה בברזיל כיוון שנפצעה באורח קל בתאונת דרכים.