תנועת הרכבות בין ת"א לנהריה תופסק בשל עבודות

ברכבת ישראל החליטו להפסיק את תנועת הרכבות הבוקר בין ת"א לנהריה בשל עבודות תשתית בקו. עבור אלפי האזרחים שתכננו להגיע לצפון ולהשתתף בהלוויותיהם של אהוד גולדווסר ואלדד רגב - מדובר בתקלה חמורה

שוב שיבושים בתנועת הרכבות: רכבת ישראל הודיע כי התנועה בקו תל אביב נהריה, לשני הכיוונים, תופסק הבוקר (חמישי) ומחר בשל עבודות תשתית המבוצעות בקו.

הדבר עלול לפגום בתכניותיהם של אזרחים רבים, שהביעו רצון להגיע להלוויותיהם של אהוד גולדווסר ואלדד רגב. כיוון שבהלוויות צפויים להשתתף אלפי בני אדם, רבים הניחו כי ישאירו את מכוניותיהם בביתם ויסעו ברכבות לבתי העלמיון בנהריה ובחיפה. וכעת ייאלצו לעמוד בפקקים.

זו הפעם השנייה בשבועיים האחרונים שרכבת ישראל מחליטה להשבית לגמרי את תנועת הרכבות בקווים המרכזיים. רק בשבוע שעבר הושבתה תנועת הרכבות בין תל-אביב לוד ובאר-שבע, לצורך טיפולי תחזוקה. התנועה הייתה מושבתת שלושה ימים ברציפות - ומאות אלפי נוסעים, ביניהם חיילים, נאלצו להסתדר ללא רכבות ולמצוא דרכי תחבורה ציבורית חלופיות.

מספר ימים לפני כן הופסקה תנועת הרכבות בין חדרה וחוף הכרמל, בשני הכיוונים, בשל נפילת קרונות משא סמוך לבנימינה - הפסקה ששיבשה לא רק את תנועת הרכבות אלא את הבוקר של אלפי נוסעים.