ח"כ ישראל חסון הצטרף לפייסבוק כדי להיאבק בהשתמטות

רוצים להשליך כבשה על חבר הכנסת מישראל ביתנו? ח"כ חסון הצטרף לרשת החברתית הפופולארית "פייסבוק" והצהיר כי יקבל כחבר "כל מי שבעד תרומה למדינה ונגד ההשתמטות". לדבריו, הבין שניתן לנצל את הכלים הטכנולוגיים כדי לשפר את מאבקו הפוליטי-חברתי

במסגרת הידוק הקשרים עם האזרח, הצטרף ח"כ ישראל חסון (ישראל ביתנו) לרשת החברתית "פייסבוק" ופתח קבוצה בשם "בעד המדינה ונגד ההשתמטות". חסון הצהיר כי הוא "מתחייב לקבל כחבר כל מי שבעד תרומה למדינה ונגד ההשתמטות".

חלמתם להשליך כבשה על ח"כ חסון, להזמין אותו לבירה וירטואלית או לדעת איזה סוג של מאהב הוא? מעכשיו חסון מאפשר לכל אחד לצרף אותו לרשימת החברים שלו על ידי הקשת שמו באנגלית - Israel Hason, או על ידי חיפוש הקבוצה שפתח: "בעד המדינה ונגד ההשתמטות".

"אני רואה חשיבות רבה להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותנו כדי לקדם רעיונות שאנו מאמינים בהם", אמר חסון והוסיף כי "אני חושב שאי אפשר להתעלם מתופעות חברתיות וטכנולוגיות כמו רשת חברתית זו, בפרט כשאני מעוניין להגיע גם לבני נוער החשופים לאופנות מתחלפות, ואולי נהפוך את התרומה למדינה לאופנה החדשה".

היוזמה של חסון היא חלק ממאבק שהוא מנהל נגד ההשתמטות מצה"ל, במסגרתו יזם הצעת חוק האוסרת מימון של המדינה להופעות של אמנים שלא שירתו בצה"ל. הוא הביע תקווה כי הכלים שמאפשרת הרשת החברתית יגדילו את החשיפה לרעיונותיו ויובילו להצעות נוספות מהציבור. לדבריו, "היתרון הנוסף הוא בכך שכל חבר בקהילה יכול להביא אחריו את החברים ברשת שלו וביחד ניתן להגיע לכוח משמעותי שיוכל לתת גב לפעילותי הציבורית בנושא, ואולי גם לעודד חברי כנסת אחרים להצטרף אליה".