תינוק נהרג מפגיעת רכבת משא

תינוק כבן שנתיים נהרג מפגיעת רכבת משא סמוך לישוב נבטים שבנגב. התאונה אירעה באזור נבטים. התינוק הוא ההרוג השני ב"יום ללא תאונות"

רמי אלרבעייה, בן שנתיים, נדרס היום (שלישי) על-ידי רכבת משא, סמוך ליישוב נבטים שבנגב. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותו. חקירה ראשונית של המשטרה מעלה כי נהג הקטר הבחין בדבר מה על המסילה ובלם בלימת חירום משעה שהבין שהמדובר בפעוט.

רמי, בן יחיד להוריו, חגג היום את יום הולדתו השנתיים.

המדובר בתאונת הרכבת הקטלנית השנייה ב- 24 שעות האחרונות.

זו תאונת הדרכים הקשה השנייה "ביום ללא תאונות" ותאונת הרכבת הקטלנית השנייה בפחות מ-24 שעות. ב"יום ללא תאונות" נהרג, מלבד התינוק, אדם נוסף ונפצעו 145 בני אדם.

אמש נהרג גבר כבן 50 מפגיעת רכבת במחסום ברחוב דוד שמעוני בחדרה. מחקירת המשטרה עולה כי הגבר עמד מחוץ למחסום המורד כשאורות האזהרה הבהבו. האיש החל לחצות את המחסום לאחר שהרכבת חלפה, למרות שהמחסום היה עדיין מורד, ורכבת נוספת שהגיעה פגעה בו.

תצפיתן שהיה במקום העיד במשטרה כי הוא צעק לעבר הולך הרגל שלא לחצות את המחסום, אך האחרון לא נענה לצעקותיו והוא נפגע מהרכבת החולפת.

בחודש מאי השנה נהרג אדם מפגיעת רכבת נוסעים במחסום בנווה ים. הקטר פגע באדם שעמד כ-300 מטרים דרומית מהמחסום. מחקירה ראשונית ומעדויות נהג הקטר עולה כי ההרוג לא שעה לצפירות הקטר ולא זז מהמסילה.