תינוק בן 3 נחנק למוות ביישוב בר-גיורא

צוות מגן דוד אדום נאלץ לקבוע את מותו של התינוק עוד בטרם פונה לבית החולים. במקרה אחר נפצע בן שנתיים מחיפה באורח קשה, אחרי שנפל מהקומה הרביעית. שני ילדים מג'וליס נפצעו מפגיעת טרקטור, נער נפצע מבעיטה של סוס בגבעת אולגה

תינוק בן 3 מת אתמול אחר הצהריים (שני) ביישוב בר-גיורא הסמוך לירושלים, אחרי שנחנק בזמן שאכל. ההורים של התינוק הזעיקו לביתם כוח של מגן דוד אדום, אך כשאלה הגיעו מצבו של התינוק היה אנוש. אנשי מד"א ביצעו בתינוק החייאה, אך הוא נפטר עוד לפני שהחל פינויו לבית החולים. בגלי צה"ל דווח כי לדברי ההורים הילד היה חולה מאוד בימים האחרונים. מהמשטרה נמסר כי אין חשד לפלילים.

מלבד מותו של הפעוט מבר-גיורא, אירעו אתמול ברחבי הארץ עוד מספר מקרי אסון בהם היו מעורבים ילדים. כמעט באותה השעה בה נחנק בן ה-3 למוות, נפל תינוק בן שנתיים מחיפה מחלון דירתו, הנמצאת בקומה רביעי, ונפצע באורח קשה.

בגבעת אולגה שליד חדרה נפצע באורח קשה נער בן 13, כשסוס בעט בחזהו. הנער פונה לבית החולים הלל יפה בחדרה כשהוא מחוסר הכרה. משטרת חדרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, אחרי שהסוס שככל הנראה בעט בילד נמצא משוטט בקרבת מקום. בעליו של הסוס טרם אותר.

ביישוב הדרוזי ג'וליס שבצפון נפצעו שני ילדים מפגיעת טרקטור, כששיחקו בגן שעשועים. השניים, בן 13 במצב בינוני ובן 12 במצב קל, הועברו לטיפול רפואי בבית החולים בנהריה. זהותו של נהג הטרקטור הפוגע לא ידועה, ותחנת משטרת עכו פתחה בחקירת נסיבות האירוע.