אסון כבד נמנע בצומת מורשה

משאית דלק התנגשה בשעות הצהריים באוטובוס שהוביל 45 ילדים בצומת מורשה. כתוצאה מההתנגשות המשאית התהפכה ואלפי ליטרים של דלק נשפכו על הכביש. שני נוסעי המשאית נפצעו קל, הילדים לא נפגעו. מחלף מורשה נסגר לתנועה עד שהמשאית תפונה מהמקום

אסון כבד נמנע אתמול (שישי) מספר שעות אחרי התפוצצות מיכלית הגז ביפו, בה נהרג אדם אחד ונפצעו שישה, כשמיכלית דלק התנגשה באוטובוס שהסיע עשרות ילדים בצומת מורשה, והתהפכה. שני בני אדם נפצעו קל בתאונה, אך עשרות אלפי ליטרים של דלק נשפכו על הכביש, וכוחות הביטחון וההצלה חששו. בעקבות התאונה מחלף מורשה נסגר לתנועה.

התאונה אירעה מעט אחרי השעה 15:00, כשמשאית דלק התנגשה באוטובוס, ובו 45 ילדים. כתוצאה מההתנגשות משאית הדלק התהפכה, ושני נוסעיה, הנהג והאדם שישב לידו, נפצעו קל. הילדים יצאו מהתאונה ללא פגע. העקבות התאונה דלפו מהמכונית כ-25 אלף ליטרים של דלק מסוג בנזין וסולר, שהציפו את מקום האירוע.

צוותי כיבוי מארבע תחנות כיבוי שונות – תל אביב, פתח תקווה, רמת גן והרצליה – הגיעו מקום והתיזו מים מוקצפים על הכביש כדי למנוע את התלקחותה של המשאית. למקום הגיעו גם כוחות משטרה החוקרים את נסיבות האירוע, כשההערכה היא שאחד הנהגים איבד שליטה על רכבו. מחלף מורשה נסגר לתנועה למשך מספר שעות, עד שכוחות הביטחון הצליחו להעמיד את המשאית על גלגליה ולגרור אותה מהמקום.

הרוג ו-6 פצועים בפיצוץ ברכב ברחוב יפת ביפו

פיצוץ שאירע על משאית קירור שהובילה מיכלי בירה גרם למותו של אדם כבן 40 ולפציעה של שישה, אחד מהם באורח בינוני. צוותי מד"א ומשטרה הגיעו למקום. ח"כ נדיה חילו, המתגוררת בסמוך: המקום נראה כזירת קרב

לכתבה המלאה