מזדהים עם שדרות

מאות אזרחים מכל רחבי הארץ הגיעו לשדרות כדי לערוך שם את קניות השבת. התושבים התרגשו מהמחווה וחילקו פרחים ומכתבי תודה למבקרים. במקביל, כמה מתושבי שדרות ממורמרים על קיום מופע הזדהות עם העיר דווקא בתל אביב

(0:16 דק')

מאות בני אדם מכל רחבי הארץ הגיעו אתמול (שישי) לשדרות, כדי לבצע במקום את קניות השבת, כביטוי להזדהות עם העיר ועם תושביה. עם זאת, אירוע מחווה אחר להזדהות עם תושבי שדרות מעורר מרמור בקרב כמה מתושבי העיר.

תושבי העיר התרגשו מהמחווה, וחילקו למבקרים פרחים ומכתבי תודה. הרעיון, אותו יזמו כמה תושבים ממרכז הארץ, הופץ בסמסים ומיילים לאזרחים רבים וזכה להצלחה גדולה. יוסי כהן, דובר העירייה, אמר כי מדובר ב"מחזה מרנין" וקרא לאזרחים נוספים להגיע למקום.

בתוך כך, מופע ההזדהות "שדרות זה כולנו" שיתקיים ביום שני הקרוב בכיכר רבין מעורר מרמור בקרב כמה מתושבי העיר הדרומית, שקובלים על כך שהוא ייערך בתל אביב ולא בשדרות עצמה. התושבים סבורים שהגעת המבקרים היום מוכיחה שאפשר היה לערוך את האירוע בעיר.

במופע ישתתפו אמנים ומוזיקאים רבים, ביניהם הראל סקעת, שלמה ארצי, שלומי שבת, טיפקס, כנסיית השכל, חמי רודנר, מרגלית צנעני ועוד. האירוע יתקיים ללא חסות פוליטית או מסחרית, במטרה להביע הזדהות עממית ואותנטית עם תושבי העיר שהופגזה בקסאמים בחודשים האחרונים.