מלזיה: המשטרה עצרה זמרת שלבשה בגד חשוף מדי

הזמרת בילתה לילה במעצר, לאחר שהואשמה ב"עידוד הפריצות". הובאה בפני בית הדין האיסלאמי כדי להסביר את התנהגותה. שוחררה בערבות עצמית של כ-290$. המשטרה ביצעה לה ולנגנים שהופיעו עמה בדיקות שיכרות. לדבריה, החוקרת התאכזבה כשעברה את הבדיקה והיא נדרשה לחזור עליה

משטרת הדת של מלזיה עצרה זמרת מוסלמית במועדון פופולארי, בטענה שלבשה בגדים לא צנועה וכי הגב שלה חשוף מדי. היא נקראה לתת דין וחשבון בפני השריע'ה - בית הדין המוסלמי - על עבירות של "חשיפת הגוף" ו"עידוד הפריצות" ובילתה לילה במעצר.

הזמרת, סיטי נור עידאיו עבדמוין, בת ה-24, אמרה כי הופתעה כשנאמר לה שהחולצה שלבשה אינה צנועה. לדבריה, "לפעמים אני לובשת בגד דומה כשאני יוצא מהבית באמצע היום. זה בגד סקסי? אני לא חושבת כך". לאחר שבילתה לילה במעצר, שוחררה עידאיו בערבות עצמית של 1,000 רינגיט, שערכם כ-290 דולר.

העיתונות המקומית דיווחה כי המשטרה ביצעה בדיקות שיכרות לעידאיו ולארבעת הנגנים שליוו אותה. לדברי עידאיו, "כשעברתי את הבדיקה, השוטרת שביצעה אותה נראתה מאוכזבת וביקשה ממני לבצע אותה שוב". היא אמרה כי עשתה כדבריה, "מאחר שידעתי שלא שתיתי. בכל שלוש השנים שאני מופיעה במקום, לא שתית אלכוהול".