נאנסת ניסתה להתאבד כנראה על רקע עסקת הטיעון עם קצב

מ', שנאנסה על ידי אל"מ עאטף זאהר, ניסתה לקפוץ ממרפסת ביתה. אמה טענה כי עסקת הטיעון עם הנשיא השפיעה עליה באופן קשה, בעיקר בעקבות מסיבת העיתונאים שכינסה א' וראיונות שהעניק עו"ד אביגדור פלדמן, שהיה גם פרקליטו של זאהר

המתלוננת מ', שנאנסה על ידי אלוף משנה לשעבר עאטף זהר, ניסתה לשים קץ לחייה. ב"קול ישראל" דווח הבוקר (ראשון) כי לטענת אמה, היא התקשתה להתמודד עם הפרסומים הקשורים לעסקת הטיעון שנחתמה עם נשיא המדינה המתפטר, משה קצב.

האם סיפרה כי מצבה הנפשי של בתה הוחמר בעקבות מסיבת העיתונאים, שקיימה המתלוננת א' בעקבות עסקת הטיעון, והראיונות שהעניקו עורכי דינו של הנשיא בתקשורת, בהם גם אביגדור פלדמן, שייצג את זאהר במשפט האונס.

מ' ניסתה להתאבד בקפיצה ממרפסת דירתה, אולם אמה אחזה בה והצליחה למנוע ממנה מלבצע את זממה. לפני ניסיון ההתאבדות כתבה מ' מכתב, ובו טענה כי הסיפור מחזיר אותה להתעללות שעברה עד ש"כואב מדי להישאר בחיים". מ' הוסיפה כי מערכת המשפט מטפלת בחשודים ביד רכה מדי, ושוכחת את המתלוננות. האם סיפרה כי בתה לא יוצאת מהבית ומטופלת בידי פסיכולוג.

זאהר הורשע לפני שנה בביצוע עשרה מעשי אונס ומעשים מגונים. בית המשפט קבע כי הוא יורד לדרגת טוראי ונקבע לו עונש מאסר בן שש שנים. עם זאת, לפי שעה נדחה מועד תחילת ריצוי העונש