הרוג בתאונת דרכים בצפון

בבית החולים "העמק" בעפולה מת מפצעיו אדם שנפגע בתאונת דרכים שאירעה בצומת נין, סמוך לעפולה. במהלך חג העצמאות נהרגו בכבישים 3 בני אדם

בבית החולים "העמק" בעפולה מת אמש (שלישי) מפצעיו אדם שנפגע בתאונת דרכים שאירעה בצהריים בצומת נין, סמוך לעפולה.

מחקירת המשטרה עולה, כי רכב פרטי שנסע מעפולה לכיוון צומת גולני סטה מנתיבו מסיבה לא ברורה, פגע במעקה הבטיחות וברכב שנסע בנתיב הנגדי. אמבולנסים של מד"א שהוזעקו למקום פינו מהמקום שלושה פצועים, אחד במצב קשה ושניים אחרים במצב קל. אחד הפצועים, כאמור, מת מפצעיו מאוחר יותר. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה.

בתאונה אחרת סמוך לעפולה נפצעו שני צעירים, אחד באורח קשה והשני קל, לאחר שרכבם התהפך כשנסעו על מסלולי ההמראה במנחת מגידו. אמבולנס של מד"א פינה אותם לבית החולים "העמק" בעפולה. למקום הוזעקו שוטרים שהחלו לבדוק את נסיבות הימצאותם של הצעירים במקום.

תאונה בשומרון: נהג נפצע באורח קשה לאחר שרכבו התהפך הערב באזור מעלה אפריים בשומרון. למקום הוזנק מסוק שחילץ את הפצוע והביאו לטיפול בבית חולים.

שלשום בלילה עצרה משטרת תל אביב גבר בן 43 החשוד כי נהג בקטנוע עליו הורכב צעיר אחר, אשר נהרג כאשר הקטנוע התנגש בקיר הפרדה אמש בתל אביב. העצור חשוד כי נמלט ממקום התאונה אחרי שהתרחשה. החשוד הובא לבית המשפט ושוחרר בערבות.

בתאונה שאירעה שלשום ברחוב דוד רמז באשקלון נהרג זורבי גורישווילי, רוכב אופנוע כבן 50. התאונה אירעה לאחר שנהג רכב התנגש ברוכב האופנוע. מחקירה ראשונית של האירוע, עולה כי הרכב לא נתן זכות קדימה כשפנה שמאלה. גורישווילי נפצע באורח אנוש ופונה לבית החולים "ברזילי" באשקלון, שם מת מפצעיו.