הרוג וארבעה פצועים בתאונה בכביש 6

אדם נהרג וארבעה נפצעו, אחד מהם באורח קשה, בהתהפכות רכב בכביש 6, סמוך למחלף שורק. נסיבות ההתהפכות עדיין אינן ברורות. מוקדם יותר נהרג אדם בתאונה באזור צומת גולני, המשטרה חושדת שהנהגים היו שתויים וערכו "מירוץ"

(0:36 דקות)

גבר כבן 61 נהרג וארבעה אנשים נפצעו, אחד מהם במצב קשה, בתאונת דרכים שארעה היום (שבת) בכביש 6. מחקירה ראשונית עולה, כי הרכב בו נסעו ההרוג והפצועים התהפך במחלף שורק לכיוון נשרים, מסיבה לא ברורה.

על פי דיווחים של עדי ראיה, מכונית מסוג מרצדס התהפכה על הכביש לאחר שנהגה איבד שליטה על הרכב. המכונית עפה לשוליים והחלה לעלות באש. צוותי כיבוי אש שהגיעו למקום עמלו במשך דקות ארוכות כדי לכבות את האש.

צוותי מד"א שטיפלו בפצועים קבעו את מותו של אחד מהם, ופינו לבתי החולים קפלן ואסף הרופא את שלושת האחרים: גבר כבן 70 שנפצע קשה, פצוע בינוני ופצוע במצב קל.

הלילה נהרג בתאונת דרכים בצומת גולני פאדי רושרוש, בן 28, תושב הכפר עילבון. שני בני אדם נוספים נפצעו בתאונה, האחד באורח קשה והשני באורח בינוני, ופונו לבית החולים. המשטרה חושדת כי הנהגים היו תחת השפעת אלכוהול, ולא פוסלת אפשרות שהם השתתפו במרוץ ונסעו במהירויות גבוהות במיוחד.