אישה בת 72 נמחצה למוות בין שתי מכוניות

קלרה זיחובצקי נמחצה למוות כאשר עמדה מאחורי מכונית חונה, וקרובת משפחתה שנסעה לאחור פגעה בה. ילדה בת 10 נדרסה על ידי נהג רכב שניסה להימלט מהמשטרה

(1:11 דק')

קלרה זיחובצקי, תושבת חיפה בת 72, נהרגה אתמול (שלישי) מפגיעת מכונית כאשר הגיעה לארוחת חג אצל קרובי משפחה ברח' גרשום שלום בשכונת רמות בבאר שבע.

זיחובצקי ניגשה לתא המטען של המכונית עמה הגיעה לבאר שבע, כאשר קרובת משפחתה, שאירחה אותה לארוחה, נסעה לאחור על מנת להכנס לחניה, האיצה מסיבה לא ברורה ופגעה בה. זיחובצקי שעמדה מאחורי הרכב האחר, נמחצה למוות בין שני כלי הרכב. עדיין לא ברור מה גרם לנהגת לאבד שליטה על מכוניתה, והיא צפויה להחקר על כך במשטרה.

אדם אחד נפצע קל ואדם נוסף נפצע בינוני בהתנגשות בין שני כלי רכב פרטיים אתמול בצומת סג'ור על כביש 85. הסיבה לתאונה, ככל הנראה, היא אי מתן זכות קדימה. הפצועים פונו על ידי צוות מד"א לבית החולים בנהריה. בעקבות התאונה ישנם עומסי תנועה בכביש.

ילדה בת 10 נדרסה אתמול ונפצעה באורח קל-בינוני, כאשר נהג רכב שניסה להמלט מניידת משטרה ביפו דרס אותה. מחקירת משטרה עולה כי נהג הרכב מעולם לא החזיק ברישיון נהיגה.

יושבי הרכב עצרו ונמלטו מהרכב בריצה לאחר שפגעו בילדה. במרדף רגלי נעצר חשוד בן 25 מיפו, שהועבר להמשך חקירה. מחר יוגש כתב אישום נגד הנהג.

מנאל יעקוב, תושבת עילבון בת 36, נהרגה בערב החג בתאונת דרכים בכביש מספר 806, ביציאה מהכפר מע'אר שבצפון. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי הנהגת איבדה שליטה על רכבה והתנגשה בעץ. צוות רפואי של מד"א שהוזעק למקום התאונה קבע את מותה של יעקוב.

המשטרה רשמה אתמול 105 דו"חות לנהגים שנסעו בשולי הכביש ועצרה חמישה נהגים שנהגו בשכרות. בנוסף נתפסו 15 נהגים שחצו צומת ברמזור אדום.