הקטל בחג: אישה נהרגה בתאונה

בתאונת דרכים שאירעה סמוך לכפר מע'אר נהרגה אישה לאחר שרכבה התנגש בעץ. אתמול נהרגה צעירה בת 22 מקריית מוצקין לאחר שרכבה התנגש בעץ

קטל בדרכים בליל הסדר: מנאל יעקוב, תושבת עילבון בת 36, נהרגה אמש (שני) בתאונת דרכים בכביש מספר 806, ביציאה מהכפר מע'אר שבצפון.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי הנהגת איבדה שליטה על רכבה והתנגשה בעץ. צוות רפואי של מד"א שהוזעק למקום התאונה קבע את מותה של האישה. במקום נרשמו עומסי תנועה כבדים.

בתאונה נוספת שאירעה בצומת טפחות שבגליל התחתון נפצעו שמונה בני אדם באורח קל. אמבולנסים של מד"א פינו את הפצועים לבית החולים "פוריה" בטבריה.

אמש נרשמו עומסי תנועה כבדים בכבישים ברחבי הארץ לקראת ארוחת ליל הסדר. משטרת התנועה נערכה לקראת החג ושוטרים רבים הוצבו בכבישים, לאור הפקקים לפני ליל הסדר ולאחריו. רב-פקד יובל פז מאגף התנועה במשטרה קרא לנהגים לשמור על סבלנות בכבישים, גם אם הם מוצאים עצמם בפקק תנועה. לדבריו, על הנהגים "לא לנסות לעקוף פקק, לא לנסות לעבור בשוליים או בשום אמצעי שיעשה תקלה או תאונה".

בתאונת דרכים שאירעה שלשום בנשר נהרגה דליה פלוצקין, תושבת קריית מוצקין בת 22, כאשר הרכב שנסעה בו התנגש בעץ. פלוצקין הגיעה לבית החולים במצב קשה ומאוחר יותר מתה מפצעיה. בתאונה נפצעו שני בני אדם נוספים באורח קשה.