צעירה מהצפון נעדרת מביתה כבר שבוע

בת 17.5 מהכפר דיר חנא יצאה מביתה לפני כשבוע, ומאז לא שבה. אביה: המשטרה מתעלמת מהתלונה שהגשנו ולא עורכת חיפושים. משטרת משגב: התיק מטופל

כבר שבוע כמעט נעדרת מביתה אשג'אן יאסין, בת 17.5 מהכפר דיר חנא בגליל ואף אחד אינו יודע מה עלה בגורלה. ביום שבת, בסביבות השעה 21:30 נעלמה מאזור ביתה, ומאז לא שבה. הוריה המודאגים פנו למשטרה ולכל גורם אפשרי שיוכל לסייע, אך ללא הועיל.

בשיחה עם חדשות נענע טוען סאלח יאסין, אביה של הנעדרת, כי המשטרה מתעלמת מתלונת ההיעדרות שהגיש לתחנת משגב. "כבר בימים הראשונים להיעלמותה אמרו לי השוטרים שהבת שלי נמצאת אצל קרובי משפחה. שאלתי אותם 'איזה קרובים?'. יש לי שישה אחים בכפר ואף אחד מהם לא יודע איפה הבת שלי".

לדברי האב, ערכה המשטרה חיפושים ביום הראשון אחרי שבתה נעלמה, אך לאחר מכן הופסקו החיפושים. אחד מבני המשפחה אמר כי התייחסותה של המשטרה לערבים היא מזלזלת ופוגעת. "אם היה מדובר בילדה יהודייה כל הארץ היתה גועשת", אמר.

להלן תיאורה של הנעדרת: גובה: 150 ס"מ, צבע עיניים דבש, גוון פנים בהיר, שיער ארוך צבוע בלונד, לבשה חולצה שחורה עם צווארון לבן, מכנסיים שחורים עם פס צהוב, בעלת צלקת מתחת לין ימין פנים מלאות. כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש להתקשר למשפחת יאסין בטלפון: 6778720 - 04.

ממשטרת משגב נמסר, כי התחנה מטפלת בתיק היעדרות של צעירה מדיר חנא.