חשד לרצח ביפו: גבר נורה למוות; המשטרה פתחה בסריקות אחר חשודים

בבית החולים וולפסון נקבע מותו של גבר בשנות ה-30 באירוע ירי ברחוב הדודאים. כוחות משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירה לבירור הנסיבות. בנוסף מתבצעות בשעה זאת סריקות באזור לאיתור חשודים בירי

חשד לרצח ביפו: גבר בשנות ה-30 נורה היום (שבת) למוות באירוע ירי ברחוב הדודאים שבעיר. הוא פונה לבית החולים וולפסון שם נקבע מותו.

 

כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירה לבירור הנסיבות, במקביל מתבצעות סריקות באזור לאיתור חשודים. המשטרה גובה עדויות על מנת להתחקות ולזהות את המבצעים. מבירור ראשוני עולה כי מדובר באירוע פלילי.

 

>> כתבות נוספות בחדשות 10:

הסופה בטקסס: כ-300 אלף איש נותרו ללא חשמל, נזק נגרם לרכוש

פייסבוק ואינסטגרם לא עולות לכם? דיווחים על תקלה עולמית ברשת החברתית

צבא עיראק: "שחררנו את רוב תל-עפר מידי דאע"ש"

 

מוקדם יותר השבוע, אחמד ראייק יאסין, תושב טייבה, נהרג ועוד ארבעה נפצעו מירי בשכונת עין איברהים שבאום אל-פחם. שניים מהפצועים, אחיו של יאסין בני 25 ו-32, במצב קשה לאחר שנורו בפלג גופם בעליון. פרמדיקים של מגן דוד אדום פינו אותם לבית החולים העמק שבעפולה. מצבם של שני הפצועים הנוספים מוגדר קל, והם פונו ע"י אמבלונס פרטי.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הרקע לירי הוא ככל הנראה סכסוך כספי. על פי החשד, שלושה תושבי טייבה הגיעו לחצר ביתו של תושב אום אל-פחם כבן 50 במטרה לגבות חוב מתושבים מקומיים. בין הצדדים החלה קטטה, שהסתיימה בירי.