קלינטון תועדה נתמכת בעזיבת טקס הזיכרון בניו יורק: "סבלה מהחום"

המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית עזבה במפתיע את טקס הזיכרון בגראונד זירו. ב"פוקס ניוז" דווח שמעדה וצילומים שהופצו ברשת מראים אותה נתמכת בכניסה לרכבה. לאחר כשעתיים הופיעה מול המצלמות והצהירה: "מרגישה מצוין". מטה קלינטון: "כנראה התייבשה". בריאותה של קלינטון נידונה פעמים רבות במערכת הבחירות

מה קרה להילרי קלינטון? רשת "פוקס ניוז" דיווחה אחר הצהריים (ראשון) שהמועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית עזבה מוקדם מהצפוי את טקס הזיכרון לקורבנות פיגועי 11 בספטמבר, ככל הנראה בשל "אירוע רפואי". במטה הבחירות של קלינטון מסרו כי הילרי הרגישה קצת מיובשת וכעת מרגישה בטוב. זמן קצר לאחר פרסום ההודעה הרשמית, יצאה קלינטון אל התקשורת, נופפה והצהירה: "אני מרגישה נהדר".

 

אמריקה בוחרת - כתבות נוספות:

 

גורם ששוחח עם רשת החדשות האמריקנית סיפר שנראה היה שקלינטון התעלפה בדרכה לרכב שלה ומהאבטחיה סייעו לה. "בפירוש היא עברה סוג של אירוע רפואי", אמר אותו הגורם. עד ראייה אחר אמר ל"פוקס ניוז" שקלינטון איבדה את שיווי המשקל ומעדה על המדרכה, ובהמשך אף איבדה את אחת מנעליה בזמן שנכנסה לרכב בעזרת הסובבים אותה. מקור אחר אמר כי היא עזבה את הטקס מוקדם בגלל שלא חשה בטוב.

 

תיעוד: מעידתה של קלינטון

<iframe width="100%" height="430" src="https://www.youtube.com/embed/vRHf7cgtMeU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

 

קלינטון מנופפת לצלמים בצאתה מבית בתה
 

קלינטון מנופפת לצלמים בצאתה מבית בתה(רויטרס)

 

 

גם טראמפ הגיע לטקס
 

גם טראמפ הגיע לטקס(רויטרס)

 

מטה הבחירות של קלינטון נמסר כי נאלצה לעזוב את הטקס אחרי ש"סבלה מהחום". דובר קמפיין הבחירות של קלינטון מסר בהודעה שפרסם כי המועמדת הדמוקרטית שוהה בביתה של ביתה, צ'לסי קלינטון, בניו יורק, ו"מרגישה הרבה יותר טוב".

 

מצבה הבריאותי של קלינטון הפך בשבועות האחרונים לנושא מרכזי במערכת הבחירות לנשיאות ארצות הברית. בשנים האחרונות נפוצו כמה פעמים שמועות שונות בנוגע לבעיות רפואיות שמהן סובלת לכאורה שרת החוץ לשעבר. קלינטון טופלה בשנת 2012 נגד קריש דם, שבעטיו אף נאלצה להרכיב למשך זמן מה משקפיים עבים במיוחד לתיקון נזק זמני לראייה המרחבית.

 

בחודש אוגוסט האחרון טענה המועמדת שהעיסוק במצב הבריאותי שלה "אינו הגיוני" משום שהיא עצמה אינה בודקת את מצבו הבריאותי של דונלד טראמפ שמתמודד מולה. בשבוע שעבר במהלך נאום שקלינטון נשאה לרגל הלייבור דיי, היא לא הפסיקה להשתעל במשך שניות ארוכות. לאחר שהתאוששה, התבדחה ואמרה כי בכל פעם שהיא חושבת על יריבה דונלד טראמפ, היא נעשית אלרגית.