המשפחות גולדין ושאול בפגישה עם יו"ר הכנסת אדלשטיין בנוגע להשבת גופות בניהם החיילים
המשפחות גולדין ושאול בפגישה עם יו"ר הכנסת אדלשטיין בנוגע להשבת גופות בניהם החיילים
,דוברות הכנסת, יצחק הררי

משפחות גולדין ושאול נפגשו עם אדלשטיין: "הולכים לעסקת הגז ומפקירים אותנו"

יושב ראש הכנסת נפגש עם משפחות החללים מ"צוק איתן", על רקע הרצון לכלול את גופות יקיריהן בהסכם עם טורקיה. "תדע כל אם בישראל שמדינת ישראל לא דואגת לבניה", אמרה לאה גולדין לאדלשטיין

על רקע הסכם הפיוס עם בין ירושלים לאנקרה, נפגשו היום (שני) משפחות החללים שגופותיהם נמצאות בידי חמאס, עם יו"ר הכנסת אדלשטיין. במהלך הפגישה הבהירו המשפחות, שהקימו בימים אלו אוהל מחאה מול הכנסת, כי כל הסכם עם טורקיה חייב להיות מעוגן בהחזרת הגופות.

 

זהבה שאול, אמו של החייל אורון שאול, אמרה לאדלשטיין כי הם "לא יעברו לסדר היום על עוד הבנים לא בהסכם עם טורקיה". "אם הממשלה והקבינט לא יהיו איתנו אני לא יודעת מתי נראה את אורון", אמרה שאול לאדלשטיין, "כל מי שחותם על ההסכם שיחשוב אם לחתום או לא. אני מקווה שאתה מבין לליבי. זו הזדמנות פז שלא תחזור".

 

לכתבות נוספות בנושא:

>> אחיו של הדר גולדין: "כנראה שהיחסים בשגרירויות חשובים יותר מערכים"

>> נתניהו על ההסכם עם טורקיה: "צעד בעל השלכות כלכליות עצומות"

>> אחיו של הנעדר אברה מנגיסטו: "שהקבינט יקפיא את ההסכם המדיני עם טורקיה"


 

 

אמו של הדר גולדין וח
 

אמו של הדר גולדין וח"כ אדלשטיין(דוברות הכנסת, יצחק הררי)

 

אחיו של אורון, אבירם שאול, קרא אף הוא לכלול את השבת הגופות בהסכם, ואף אמר כי אופי המאבק שלהם גרם לכך "שלא יספרו אותם", כלשונו. "כל חבר כנסת שצריך לחתום שתרעד לו היד. ההתמודדות לא פשוטה", אמר, "שנתיים של הבטחות ועכשיו זה לא קורה בגלל שאנחנו אצילים ולא יצאנו בשלטים".

 

גם לאה גולדין, אמו של סגן הדר גולדין נפגשה עם ח"כ אדלשטיין, ותקפה בחריפות את מדיניות הממשלה בנושא המו"מ עם הטורקים. ״ לא אנחנו שלחנו את הבנים לעזה. הערך העליון של ישראל וצה"ל הוא שלא מפקירים חיילים", קראה, "יש לנו הזדמנות עם הפטרון של החמאס והמרמרה שהפך אותנו לפושעי מלחמה. הולכים לעסקת הגז ומפקירים אותנו. תדע כל אם בישראל שמדינת ישראל לא דואגת לבניה".