גבר ממוצא לטיני טוען: "ניהלתי רומן עם היורה מאורלנדו"

לאחר השמועות הבלתי פוסקות לגבי נטייתו המינית של עומאר מטין, שרצח 49 בני אדם במועדון הגאה "הפולס" באורלנדו, התייצב צעיר ממוצא לטיני לראיון ראשון לרשת טלוויזיה אמריקנית ובו טען כי ניהל עמו רומן בחודשיים האחרונים לחייו. "אני מאמין שזה לא מעשה טרור", אמר הגבר, "הוא רצה לנקום"

עשרה ימים לאחר הטבח במועדון "הפולס" באורלנדו מגיעה התפתחות נוספת בחקירה. צעיר ממוצא לטיני אישר הלילה (רביעי) לראשונה כי ניהל מערכת יחסים עם עומאר מטין, שירה למוות ב-49 בני אדם.

 

תחת איפור כבד ועם קול מעוות אמר מיגל (שם בדוי) בראיון לרשת שידור אמריקנית בשפה הספרדית, כי היה המאהב של מטין בחודשיים האחרונים לחייו. "היינו 'חברים עם הטבות'", הוא אמר.

 

הטבח באורלנדו - כתבות נוספות בנושא:

היורה התקשר למשטרה והודה: "אני באורלנדו וביצעתי את הירי"

הטבח באורלנדו: אשתו של היורה צפויה לעמוד לדין

במהלך הירי פרסם המחבל פוסט בפייסבוק בו נשבע אמונים לדאע"ש

 

"פגשתי את עומאר לראשונה באפליקציית ההיכרויות לגברים 'גריינדר' וניהלנו רומן במשך חודשיים", ספר מיגל, "כל המשפחה שלו ידעה שהוא הומוסקסואל, גם אשתו ואביו".

 

עוד סיפר מיגל כי מטין ניהל בעבר מערכת יחסים עם גבר ממוצא פורטוריקני, שלאחר מכן התגלה כי הוא נשא של נגיף ה-HIV. "אני מאמין שהדבר הנורא שעשה היה נקמה בהומוסקסואלים ממוצא פורטוריקני ולא פעולת טרור. הוא שנא את הגברים הפורטוריקנים על כל מה שעשו לו ועל שדחו אותו".

 

"במשך חודשיים ניהלנו רומן", המשיך מיגל לספר. "קיימנו גם יחסי מין. הוא היה בחור מקסים, ולא אלים. הוא אהב מאוד להתכרבל ותמיד חיפש אהבה ורצה שיקבלו אותו. הוא תמיד טען כי האיסלאם היא הדת הכי יפה שקיימת, שמקבלת את כולם - הומוסקסואלים, טרסג'נדרים - כולם".

 

מיד לאחר הטבח החלו פרסומים רבים כי מטין נישבע אמונים לארגון דאע"ש. במהלך הטבח הוא אף פרסם פוסטים בפייסבוק בהם כתב: "בימים הקרובים אתם תראו מתקפות של ארגון דאע"ש בארצות הברית". מטין האשים את ארה"ב במתקפות כוחות הקואליציה נגד הארגון בסוריה ועיראק, וטען כי הם "רוצחים נשים וילדים חפים מפשע".

 

אולם מבלים קבועים במועדון הגאה הפופולרי סיפרו כי מטין היה מגיע אליו באופן קבוע. ג'ים ואן הורן בן ה-71 שהכיר גם הוא את מטין במועדון סיפר כי חבריו הקרובים אמרו לו לא להתקרב אליו כי הוא "אדם מוזר". כאשר נשאל אביו של מטין בשבוע שעבר על נטיותיו המיניות של בנו הוא אמר: "אני חושב שזו טעות".

 

 

 

"חיפש אהבה". מיגל (שם בדוי)(חדשות 10)