נתניהו פגישה עם שגרירי נאט"ו
נתניהו פגישה עם שגרירי נאט"ו
,לע"מ

נתניהו לשגרירי נאט"ו: "מוכנים לחלוק מודיעין וניסיון במלחמה בדאע"ש"

ראש הממשלה נפגש עם שגרירי המדינות החברות בארגון, והתייחס לפיגועים באורלנדו ובשרונה. "הטרור אינו יודע גבולות", אמר, "זאת הסיבה ששיתוף הפעולה שלנו במאבק נגד הטרור חייב להיות אף הוא חסר גבולות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (שלישי) עם שגרירי המדינות החברות בנאט"ו, והתייחס בין השאר לאירוע הטרור האחרונים בעולם, בין השאר בשרונה ובארה"ב. "הטרור אינו יודע גבולות", אמר נתניהו, "זאת הסיבה ששיתוף הפעולה שלנו במאבק נגד הטרור חייב להיות אף הוא חסר גבולות".

 

"לפני יומיים נכנס טרוריסט למועדון לילה באורלנדו ורצח 50 אנשים חפים מפשע, נשים וגברים", אמר ראש הממשלה לשגרירים, "האנשים הללו לא עשו כל רע. הם רקדו עם חברים ונהנו ממוזיקה עם יקיריהם. הטרוריסט שרצח אותם הונע מאי-סובלנות כלפי קהילת הלהט"ב ומשנאה לחירות ופלורליזם. ימים קודם לכן, טרוריסט נכנס לבית קפה בתל אביב ורצח ארבעה אזרחים, גם הם על לא עוול בכפם".

 

לכתבות נוספות בנושא:

>> פרטי המחדל באורלנדו נחשפים: היורה שקל לפגוע בפארק של דיסני

>> אובמה על היורה מאורלנדו: "לא הוכוון על ידי דאע"ש"

>> הטבח באורלנדו: תאספו את הנשק מהרחובות - שלא יהרגו את הפוליטיקלי קורקט


 

 

זירת האירוע באורלנדו.
 

זירת האירוע באורלנדו. "הטרוריסט הונע מאי סובלנות"(AP)

 

"חייבים להתאחד כדי להביס את דאע"ש"

עוד אמר נתניהו: "יום אחד דאע"ש רוצח הומוסקסואלים, למחרת יזידים ואז יהודים, מוסלמים ונוצרים. אין לכך כל קשר לזהות הקורבנות. זה מוגדר על בסיס אופי המעשה. המעשה הוא מעשה רשע והוא מבוצע על ידי אנשים בעלי כוונות שטניות, ואנו, אנשי העולם התרבותי, חייבים להתאחד כדי להביס אותו"

 

ראש הממשלה אף הציע סיוע למאבק בטרור העולמי. "אנו מוכנים לסייע לנאט"ו במאבק משותף זה", אמר נתניהו, "אנו מוכנים לחלוק את המודיעין שלנו ואת הניסיון שלנו כדי לעזור במאמץ משותף זה".