עדויות מהטבח באורלנדו: "חשבנו שזה לא ייגמר, הצלחנו בקושי לברוח מהמקום"

עם עלות השחר באורלנדו ממדי הטבח במועדון "פולס" הולכים ומתבהרים. עשרות עדיי ראייה שהצליחו להימלט מהמועדון מתארים את מסע הירי שלא פסק. "שמענו בום, ועוד בום ועוד בום", מספרים הצעירים שבילו במקום, "אחר כך התחילו הצעקות"

עם עלות השחר באורלנדו, ממדי הטבח במועדון "פולס" הולכים ומתבהרים. עשרות עדיי ראייה שהצליחו להימלט מהמועדון מתארים את מסע הירי שלא פסק.

 

"שמענו בום, ועוד בום ועוד בום", מספרים הצעירים שבילו במקום, "אחר כך התחילו הצעקות". עד ראיה נוסף אמר כי "הצלחתי בקושי לברוח מהמקום, אנשים צעקו שישנם הרוגים".

 

עד הראייה המשיך בתיאור המתרחש ואמר כי "אנחנו ישבנו באזור ה-VIP, שממש קרוב לכניסה. החלטנו ללכת הביתה וכמה שניות לאחר מכן התחילו היריות. אנשים נכנסו לפניקה, התחילו לצעוק וחיפשו את החברים שלהם בזמן שהם רואים אנשים פצועים יושבים על הרצפה".

 

אחד המבלים סיפר שהוא היה במועדון בזמן שהירי התחיל: "אנשים שהיו ברחבת הריקודים וגם כאלה שישבו על הבר שכבו על הרצפה. חלק מאיתנו היינו קרובים ליציאה האחורית וניצלנו את זה על מנת לברוח".

 

כלי התקשורת המקומית מדווחים כי אדם חמוש פרץ למועדון והתבצר במקום עם מספר בני ערובה. כוחות משטרה גדולים הגיעו לזירת האירוע ולאחר קרב יריות ממושך הוא נורה על ידי השוטרים - ונהרג. מהמשטרה נמסר כי באירוע נהרגו גם מספר שוטרים.