זירת הפיגוע בארמון הנציב, בחודש אוקטובר האחרון
זירת הפיגוע בארמון הנציב, בחודש אוקטובר האחרון
,ללא

המחבל מארמון הנציב יישלח לשלושה מאסרי עולם

בילאל אבו גנאם אמור להיות מורשע בשלושה מקרי רצח בגין הפיגוע שהתרחש באוטובוס בחודש אוקטובר האחרון ובו נהרגו שלושה בני אדם. ההרשעה אמורה הייתה להיות במסגרת הסדר טיעון, אך השופטים לא היו מוכנים לקבל את הודאתו מאחר והוא סירב להכיר בבית המשפט. בעקבות זאת נדחה הדיון למועד אחר

אחד המחבלים מהפיגוע הקשה בארמון הנציב יישלח לשלושה מאסרי עולם. בילאל אבו גנאם, שביצע בחודש אוקטובר האחרון את הפיגוע בקו 78 בשכונת ארמון הנציב בירושלים בו נרצחו שלושה בני אדם, יורשע בשלושה מאסרי עולם.

 

הבוקר (ראשון) היה אמורה הייתה להינתן הכרעת הדין במשפטו. בפרקליטות מחוז ירושלים הציגו הסדר טיעון עם אבו גנאם בן ה-22 לפיו הוא יודה ויורשע בשלושה מקרי רצח ויישלח לשלושה מאסרי עולם.

 

עם זאת, השופטים לא הסכימו לקבל את הודאתו מאחר והוא לא היה מוכן לעמוד בבית המשפט. אבו גנאם טען כי אינו מכיר בבית המשפט ולכן היה מוכן למסור את הודאתו רק בישיבה. בעקבות זאת, השופטים אמרו כי הם לא מקבלים את הסדר הטיעון ודחו את הדיון למועד אחר.

במסגרת ההסדר אליו הגיעו עם אבו גנאם, סטודנט מאוניברסיטת אל קודס, נמחקו סעיפי ניסיונות הרצח והוא הורשע בשלושה מקרי רצח. עניין הפיצויים שיושלמו למשפחות הקורבנות אינו כלול בהסדר ויהיה לגביו דיון פתוח.