מאות ליוו אותה בדרכה האחרונה. סמל סתיו פרטוש ז"ל
מאות ליוו אותה בדרכה האחרונה. סמל סתיו פרטוש ז"ל
,ללא קרדיט

ההרוגה בהתהפכות האוטובוס הובאה למנוחות: "שאלוהים ישמור עליך מלמעלה"

סתיו פרטוש, החיילת בת ה-19 שנהרגה אתמול בתאונת הדרכים סמוך לכוכב השחר, הובאה למנוחות בפני מאות בני אדם בבית העלמין הצבאי בהר הרצל. אביה, איש כיבוי והצלה שגילה כי בתו אינה בין החיים כשהגיע לזירה, ספד לה: "כשהגעתי וראיתי את האוטובוס – כבר לא היה צריך לדבר". קצין הבוחנים של אגף התנועה בירושלים: "שוללים את האפשרות שמדובר בפיגוע"

סתיו פרטוש ז"ל, החיילת בת ה-19 שנהרגה אתמול בהתהפכות האוטובוס בסמוך ליישוב כוכב השחר, הובאה אמש (חמישי) למנוחות בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

 

מאות בני אדם הגיעו כדי לחלוק לצעירה כבוד אחרון, בהם אביה יוסי, איש כיבוי והצלה שהגיע לזירת התאונה לאחר ששמע על המתרחש ברשת הקשר. האב, שגילה כי בתו אינה בין החיים כשהגיע למקום, ספד לסתיו.

 

"26 שנים אני בכבאות, אצבעותיי הוציאו הרבה שרופים וגוויות. כשהגעתי וראיתי את האוטובוס- לא היה צריך לדבר", הוא אמר. "שאלוהים ישמור עלייך מלמעלה".

 

בתוך כך, רב פקד משה כהן, קצין הבוחנים של אגף התנועה בירושלים, אמר בתכנית הבוקר של חדשות 10 כי הם שללו את האפשרות שמדובר בפיגוע. לפי הערכת המשטרה, נהג האוטובוס נסע במהירות גבוהה מדי.

כזכור, התהפכות אוטובוס אתמול בשעות הצהריים בכביש 458, סמוך ליישוב כוכב השחר שבבנימין, הובילה לפציעתם של 40 חיילים ולמותה של פרטוש ז"ל. מצבם של ארבעה מהפצועים מוגדר בינוני.