עובדת "וואלה" לשעבר: "מגל היה בוס שפיזר חום ואהבה, אפשר היה לדבר אתו"

לאחר הצטברות מספר תלונות נגד עורך אתר החדשות לשעבר, מתייצבת עובדת ראשונה להגנתו של מגל ומבהירה: "אולי הוא אמר דברים לא נכונים או תעה בדרך, הוא הלך לכנסת וחש עודף ביטחון עצמי". על מסיבת הסיום, בה נטען כי ניסה לנשק שתי עובדות: "חיבקתי אותו כל הזמן ולא הרגשתי שום מיניות"

"אולי הוא אמר דברים לא נכונים, היה שיכור וחי מזה שהוא הולך לכנסת וחש עודף ביטחון עצמי", כך הסבירה עובדת "וואלה" עד לאחרונה, אנה לוטווין את התנהגותו של העורך הראשי לשעבר ינון מגל. התנהגות, שכעת נבדק אם עולה ממנה חשד לביצוע הטרדות מיניות ומעשים מגונים.


על פי לוטווין, ההתנהלות באתר בתקופתו של מגל לוותה "בתרבות דיבור מסוימת" ובבדיחות סקסיסטיות, ואולם אישה שהדבר לא נשא חן בעיניה היתה יכולה לקום וללכת - או לומר למגל "למה אתה גולש לשם".


"ינון לא היה מהמנהלים הקשוחים שאומרים מה לעשות. הוא היה יושב ומדבר אתנו", אמרה לוטווין, שהדגישה מגל נהג "להרעיף חום ואהבה" ויתכן כי "תעה בדרך", מה שדורש הבהרה מצדן של המתלוננות.

 

לוטווין, שאף נכחה במסיבת הסיום מינון מגל, בה נטען כי ניסה לנשק שתי עובדות, סיפרה גם "הייתי רוב הזמן בסביבתו. אני בן אדם שמחבק וחיבקתי אותו, ואם הרגשתי מיניות ממנו כלפיי הייתי הולכת אחורה ולא חוזרת לחבק אותו".


לוטווין, מיותר לציין, לא תומכת בעובדת רחלי רוטנר שפרסמה את הפוסט המקורי אשר הוביל לסערה. "שנה אחרי מה שקרה היא הטילה פצצת אטום. היא יכלה פשוט להבין שינון זה אדם שקל לדבר אתו וללבן את העניין", לדבריה.