תיעוד ירי במסעדה במהלך מתקפת הטרור בפריז
תיעוד ירי במסעדה במהלך מתקפת הטרור בפריז
,דיילי מייל

תיעוד: ירי במסעדה בליל המתקפה בפריז, דקה אחר דקה

תיעוד בלעדי שנחשף הלילה באתר "הדיילי מייל" מראה דקה אחר דקה ירי בבית קפה בליל מתקפת הטרור בפריז, שבנס לא הסתיים במותו של איש. בין היתר, נראית תושייתה של צעירה שמצליחה להימלט מהמחבל לאחר שהחטיא אותה, כמו גם מלצרית המחבקת אישה מבוגרת ופצועה בעת שהצלף יורה לכל עבר

אתר "הדיילי מייל" חשף הלילה (חמישי) תיעוד ראשון של ירי בבית קפה בפריז, ערב מתקפת הטרור שקיפחה את חייהם של 129 חפים מפשע. באירוע, בו למרבה המזל לא נהרג איש, נראה המחבל שולף את נשקו ויורה לכל עבר, בעוד הנוכחים מנסים לברוח מחשש לחייהם.


בין היתר, נראית בתיעוד צעירה שברגע האחרון הצליחה להימלט, לאחר שהמחבל נתקל במעצור. כמו כן, נראית מלצרית בת כ-20 שמתכופפת מתחת לבר וכורכת את זרועותיה סביב אישה פצועה ומבוגרת בעוד המחבל ממשיך לרסס את הסועדים בקליעים.


מדובר בפעם הראשונה בה נראים רגעי אחד מפיגועי הירי הרצחניים שחוללו אנשי "המדינה האסלאמית" בפריז - לאחר תיעוד הירי בתאטרון "הבטקלאן" שנקטע ברגעים הדרמטיים לאחר שלהקת "איגלס אוף דת' מטאל" מתחילה לנגן - והיריות נשמעות.

 

הלילה ניסו לשדר בניו יורק עסקים כרגיל בעקבות פרסום סרטון חדש מאת דאע"ש, המצביע על העיר האמריקנית כיעד הבא למתקפה של ארגון הטרור אחרי פריז. "הסרטון הופק בחופזה ומכיל צילום של ניו יורק מחודש אפריל, אני מציע לתושבים להמשיך בענייניהם כרגיל", מסר מפקד המשטרה המקומית.

 

בתוך כך, דיווחה סוכנות הידיעות רויטרס כי מטוס שעשה את דרכו מורשה שבפולין לכפר הנופש ע'רדקה שבמצרים נאלץ לערוך נחיתת חירום בבורגס שבבולגריה בעקבות התרעה על הימצאות פצצה. לפי שעה לא ידוע אם אכן נשקפת סכנה לחיי הנוסעים.