תוצאות הפשיטה מתבהרות. שוטרים בפשיטה בסנט דני
תוצאות הפשיטה מתבהרות. שוטרים בפשיטה בסנט דני
,רויטרס

המחבלת שפוצצה עצמה בסאן דני - בת דודתו של מתכנן הפיגועים בפריז

רשת CNN דיווחה כי המחבלת שפוצצה עצמה במהלך הפשיטה על הבית היום ברובע שבפריז היא קרובת משפחה של עבד אל-חמיד אבאוד הבלגי, מי שנחשב למתכנן מתקפת הטרור שאירעה ביום שישי. בינתיים לא יצאה הודעה רשמית בנוגע לגורלו של אבאוד, שעל פי ההערכות שהה בבית במהלך חילופי הירי עם המשטרה

המחבלת שפוצצה עצמה בפשיטה על הבית בו התבצרו טרוריסטים היום (רביעי) בפרבר סאן דני שבפריז היא בת דודתו של עבד אל-חמיד אבאוד, מתכנן מתקפת הטרור שהכתה בעיר - כך דיווחה רשת CNN.

 

בשלב זה עוד לא יצאה הודעה רשמית בנוגע לגורלו של אבאוד בעקבות חילופי הירי בין המשטרה והחשודים ששהו בבית. בתום האירוע, שארך מספר שעות, דווח כי שני מחבלים נהרגו בעקבות העימות ושבעה נוספים נעצרו.

 

כלי תקשורת שונים בצרפת דיווחו הבוקר כי מטרת הפשיטה על הבית הייתה תפיסתו של אבאוד הבלגי, והיא התבצעה על סמך ההנחה כי הוא שוהה במקום. עוד דווח כי ייתכן וגם סלאח עבד אל-סלאם, אחד מהמחבלים שנמלטו לאחר מתקפת הטרור בשישי, שהה בבית בעת האירוע.

 

יש לציין כי על פי הפרסומים בכלי התקשורת בצרפת בימים האחרונים, ההנחה הייתה שמתכנן הפיגוע שוהה בסוריה ולא נמצא בצרפת, דבר שעומד כעת בספק גדול בעקבות הדיווחים כי נכח בבית בעת הפשיטה.