הפלסטיני הודה בחקירתו בחשדות המיוחסים לו. (אילוסטרציה)
הפלסטיני הודה בחקירתו בחשדות המיוחסים לו. (אילוסטרציה)
,רויטרס

נעצר פלסטיני שמסר למשטרה דיווחים כוזבים כי בכוונתו לבצע פיגוע

הותר לפרסום כי ביום ראשון האחרון נעצר פלסטיני כבן 32 מאזור הר חברון, החשוד כי העביר עשרות דיווחי סרק במוקדי 100 על כך שהוא מתכוון לבצע פיגועים נגד כוחות הביטחון ואזרחים יהודים. בחקירתו הודה הפלסטיני בחשדות ואף הפליל עצמו במעורבות ביידוי אבנים והשלכת בקבוקי תבערה לעבר כוחות הביטחון באזור חברון

מטרידן סדרתי. פלסטיני כבן 32, המתגורר בסעיר שבאזור הר חברון, נעצר בחשד כי התקשר עשרות פעמים למוקד 100 של המשטרה, ומסר דיווחים כוזבים על כך שהוא מתכוון לבצע פיגועים - כך הותר הבוקר (שישי) לפרסום.

 

במהלך השבועות האחרונים התקשר הפלסטיני למשטרה וטען כי יש ברשותו נשק ומטענים ושהוא מתכוון לבצע באמצעותם פיגועים נגד כוחות הביטחון ואזרחים יהודים. ביום ראשון האחרון הצליחו אנשי מחלק המודיעין והבילוש במרחב חברון לאתר את החשוד ולעצור אותו.

 

בחקירתו הוא הודה בעשרות מקרים של הטרדות במוקדי 100 של המשטרה ואף הפליל עצמו במעורבות ביידוי אבנים והשלכת בקבוקי תבערה לעבר כוחות הביטחון הפועלים בגזרת חברון.

 

עוד נמסר מהמשטרה כי החשוד מוכר ממקרים קודמים כפעיל פח"ע עממי בכפר בו הוא מתגורר. תיק החקירה יועבר בימים הקרובים לפרקליטות הצבאית במטרה להעמידו לדין.