חוסל? ג'ון הגי'האדיסט לפני הוצאתם להורג של שני שבויים יפנים
חוסל? ג'ון הגי'האדיסט לפני הוצאתם להורג של שני שבויים יפנים
,www.breaking911.com

הערכות: עורף הראשים "ג'ון הג'יהאדיסט" חוסל על ידי האמריקנים

בכיר אמריקני אמר לרשת "פוקס" כי ישנה ודאות של 99% כי פעיל דאע"ש הבריטי נהרג במתקפה אווירית בא-רקה שבסוריה. ארצות הברית עדיין לא אישרה באופן רשמי כי הטרוריסט חוסל. "עדיין מתבצעת בדיקה בנוגע לתוצאות התקיפה", אמר דובר הפנטגון

הישג משמעותי לארה"ב במלחמה מול "המדינה האסלאמית"? חיל האוויר של ארצות הברית תקף בעיר א-רקה שבסוריה במטרה לפגוע במוחמד אוואזי, פעיל דאע"ש הבריטי הידוע בכינויו "ג'ון הגי'האדיסט", כך דיווח הלילה (שישי) בכיר אמריקני.

 

זמן קצר לאחר מכן דיווח דובר הפנטגון פיטר קוק כי אכן התבצעה תקיפה במטרה לפגוע בטרוריסט, אשר תועד עורף את ראשיהם של שבויי הארגון במספר סרטונים שפורסמו ברשת, אך אמר כי עדיין מתבצעת בדיקה בנוגע לתוצאותיה.

 

בתוך כך, בכיר אמריקני אמר לרשת "פוקס" האמריקנית כי ישנה ודאות של 99% כי בכיר "המדינה האסלאמית" אכן נהרג בתקיפה. עד כה לא התקבל כאמור אישור רשמי לכך. בכיר אמריקני נוסף אמר לסוכנות הידיעות AP כי מל"ט אמריקני היה זה שביצע את התקיפה נגד איש דאע"ש, בזמן שזה שהה ברכב במהלך נסיעה.

 

אמווזי בן ה-27 נולד בכוויית והתגורר רוב חייו במערב לונדון שבאנגליה. בין השאר, הוא תועד מוציא להורג את העיתונאי האמריקני ג'יימס פולי, עובדי הסיוע הבריטיים אלן הנינג ודייוויד היינס, העיתונאי היהודי-אמריקני סטיבן סוטלוף ושני היפנים קנג'י גוטו והארונה יוקאווה.