מחבל נעצר על ידי צה"ל, השב"כ והימ"מ בבית החולים בחברון, בן דודו נהרג באירוע

השב"כ התיר לפרסום כי במהלך הלילה נעצר כעזאם שלאלדה (20) בביה"ח "אל-אהלי", מחבל שביצע פיגוע דקירה בסמוך ליישוב מיצד בחודש אוקטובר האחרון. הפלסטיני הוברח לבית החולים לאחר שנורה ע"י האזרח שתקף. בנוסף, במהלך המעצר נורה בן דודו של המפגע, אשר תקף את הכוח. הפלסטינים מדווחים כי הוא נהרג כתוצאה מהירי

 


 

הותר לפרסום: פעיל חמאס כעזאם שלאלדה בן ה-20 נעצר לפנות בוקר (חמישי) במבצע משותף של כוח מסתערבים של הימ"מ, צה"ל והשב"כ בבית החולים "אל-אהלי" בחברון, לאחר שהוברח למקום אחרי שביצע פיגוע דקירה ביישוב מיצד בחודש שעבר.

 

ב-25 באוקטובר הוא דקר אזרח ביישוב שביהודה ואז נורה על ידי הישראלי שתקף. אז כאמור הוא הוברח לבית החולים, והלילה הוא אותר ונעצר על ידי כוח המסתערבים של צה"ל שפשט על המקום. הוא הועבר לחקירה בשירות הביטחון הכללי.

 

כמו כן, במהלך האירוע ירה הכוח בבן דודו של המחבל, לאחר ניסה לדברי החיילים לתקוף אותם בעת המעצר. מערכת הביטחון לא עדכנה בנוגע למצבו, אך סוכנות הידיעות "מען" דיווחה הלילה כי הוא נהרג בעקבות הירי.

 

כלי תקשורת המזוהים עם חמאס דיווחו כי המסתערבים התחזו למשפחה שהובילה יולדת כדי להיכנס לבית החולים ואז הגיעו ישירות לחדרו של החשוד במחלקה הכירורגית.

 

 

המחבל שנעצר במיטה במח' הכירורגית בבית החולים
 

המחבל שנעצר במיטה במח' הכירורגית בבית החולים(ללא קרדיט)