BETA

22.03.2015

22:23

הקלטות משפחות הפשע בירושלים נחשפות: "דפקתי לו אלה בראש, הכנסתי לו דוקרן בגב"

הסכסוך ארוך הימים בין ארגוני הפשע של משפחת כהן למשפחת אילוז עלה מדרגה, כאשר שלושה מבני משפחת כהן נאשמים בבית המשפט כי תקפו את יריביהם בקטטה גדולה באמצע היום בשכונת הר חומה. ההקלטות מרכבם של בני משפחת כהן חשפו חילופי דברים כמו "הוא אכל שתי דקירות אכזריות", "שברתי לו את החלון בפנים" ו"זה צריך למות"

בני משפחות אילוז וכהן הירושלמיות הם פנים מוכרות בבית המשפט המחוזי בעיר. שתי המשפחות, הנאבקות ביניהן על סחיטה באיומים והלוואות בשוק האפור, מסוכסכות כבר שנים - סכסוך אלים שכעת נמצא בבית המשפט.

"תעצור תעצור, זה הוא זה הוא. איפה הנבוט? יא מניאק" - ההקלטות הנדירות האלה שהגיעו לידי חדשות 10 מהוות ראייה מרכזית במשפט המתנהל נגד משפחת כהן, לאחר קטטה גדולה באמצע הרחוב בשכונת הר חומה, בשעות אחר הצהריים. האב ירון, ילדיו מאור ו דניאל ואחיו אבי מואשמים כי תקפו את בני משפחת אילוז. האחרונים הועמדו גם הם לדין, אך זוכו מחמת הספק בתחילת החודש.

 

לכתבות נוספות:

"באנו לסגור עניין" - הקצינים שהתחזו לבני משפחת דומרני

תיעוד: נסיון החיסול שיפיל את ארגון הפשע בצפון?

איך הסתבכו עשרות אלפי ישראלים בחובות לשוק האפור?


באירוע הזה אף צד לא חשב להתלונן למשטרה, אבל עברו הפלילי של ירון כהן אפשר למשטרה להאזין לשיחותיו, וזה מה ששמעו החוקרים: "דקרתי אותו.. בפנים, בראש גם". ירון: "ואללה אני יזיין אותם.. איפה הדוקרן? עליך?". דניאל: "לא. בתוך הגב שלו". ירון: "ואי וואי וואי תראה איזה מניאק, ואללה את נמרוד אני יזיין אותו... זהו חלאס. חתך אותך בפנים?". אבי: "פגע בראש".

השיחה הזאת מתרחשת ברכב של משפחת כהן, מיד לאחר התקיפה: ירון: "מה דפקת לו את האלה?". מאור: "את האלה בתוך הראש". ירון: "למי? לנמרוד?". מאור: "כן". דניאל: "ואני דקרתי אותו בגב". ירון: "בואנה הוא פתח לך את הראש. איזה מנייאק. זה יניב. אני מזיין אותו".

 

ירון: "אני זיינתי אותו בשתי דקירות. הוא אכל שתי דקירות אכזריות". אבי: "על יניב רצת?". ירון: "כן". אבי: "דפקת לו אלה, משהו?" ירון: "הפתעתי אותו בטפט". מאור: "בראש". דניאל: "אני ראיתי כבר טפט.. בקיצור דוקרן.. באתי הכנסתי לנמרוד אותה בגב. היא נשארה לו, נכנס לו עוד סנטימטר". ירון: "נתתי לו גם אני שתי דקירות. שתי דקירות כן? דפקתי לו שתי דקירות עם זה והבאתי אותה לפה". דניאל: "זה צריך למות זה".

 

ירון והבנים, שלא מודעים למכשיר ההקלטה, ממשיכים לספק לתביעה את העדויות. מאור: "שברתי לו את החלון בתוך הפנים". ירון: "ואללה אכל שתי דקירות". מאור: "דפקתי לו את הנבוטה. נשבר לו אה ב.. החלון בתוך האוטו". ירון: "אבי צריך לראות מה עושים, אבי צריך לארגן צוות שיזיין את האמא של נמרוד בתוך העסק, העסק לא יישאר, אני יזיין אותו. תראה איזה חתך הוא דפק למאור". אבי: "מי היה בפנים?". דניאל: "יניב ונמרוד. יניב ברח כמו זונה".

 

"מדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין"

 

הפציעות שגרמו להם בני משפחת אילוז מצריכות טיפול רפואי, אבל תלונה במיון - עלולה להיות מסוכנת. מאור: "שישאלו אותנו בטרם מה נגיד אבא?". אבי: "ערבים". ירון: "ערבים. איזה מנייאק. איזה מנייאק. זה יעלה לנמרוד ביוקר. אני יזיין את האמא שלו". דניאל: "מה אני אומר אבא?". ירון: "שערבים קפצו עליך". דניאל: "איפה אני אומר אבא?". אבי: "ליד המחסום".

 

עו"ד שאול עזרא, המייצג את ירון כהן, מסביר: "הוא הופתע על ידי משפחת אילוז בצורה שהם חיכו לו וחסמו לו את הרכב והוא הגן על עצמו. אני סבור שמדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין".

 

משפטה של משפחת כהן עדיין נמשך. בינתיים קיבל בית המשפט את טענת פרקליטה של משפחת אילוז, עו"ד מיכאל עירוני, כי הם הגנו על עצמם: "התוצאה כמובן משמחת. הוא קיבל את הטענה שלנו המבוססת בין היתר על פרמטרים אובייקטיביים של התיק המדברים על הגנה עצמית".

 

בפרקליטות טרם החליטו אם לערער על זיכוים של נמרוד ויניב אילוז, ובמשטרה בטוחים כי טרם נאמרה המילה האחרונה בין שתי משפחות הפשע.