הרצוג וברק. "אני מכיר אותו עשרות שנים"
הרצוג וברק. "אני מכיר אותו עשרות שנים"
,רויטרס

ברק תומך בהרצוג: "האזרחים יכולים לסמוך עליו בכל נושא ביטחוני"

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק הביע תמיכה בראש המחנה הציוני ואמר כי הרצוג הוא מנהיג "שקול, מנוסה ואחראי". ברק, שבתפקידו האחרון היה שר הביטחון בממשלת נתניהו, אמר כי הוא יודע שהרצוג מוערך מאוד גם בקרב הקהילה הבינלאומית. "ראיתי את יצחק הרצוג מקרוב בדיונים ביטחוניים-מדיניים ורגישים ביותר ואני סומך עליו", אמר

אהוד ברק תומך במחנה הציוני. ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק, הביע הבוקר (שני) תמיכה ביושב ראש המחנה הציוני יצחק הרצוג. בהודעה שפרסם הסביר ברק כי הוא סומך על הרצוג על סמך היכרותם על פני עשרות שנים.

 

"יצחק הרצוג הוא אדם שקול, מנוסה ואחראי. ראיתי אותו מקרוב בדיונים ביטחוניים ומדיניים רגישים ביותר ובסופם - הכרעות", אמר ברק. שר הביטחון לשעבר הוסיף כי הוא מודע להערכה רבה שמנהיגים בקהילה הבינלאומית רוחשים להרצוג.

 

אני סומך על יצחק הרצוג. אזרחי ישראל יכולים לסמוך עליו בכל נושא ביטחוני העומד על הפרק", הוסיף הרמטכ"ל לשעבר. בתחילת הודעתו סיפר ברק כי הוא והרצוג מכירים עשרות שנים והיו שותפים לממשלות. הרצוג היה מזכיר הממשלה כשברק כיהן כראש הממשלה.

מוקדם יותר הבוקר התארח הרצוג בתכנית הבוקר של אורלי וילנאי וגיא מרוז ואמר כי החשש במחנה הציוני הוא מזליגת קולות ליש עתיד ויאיר לפיד. "אין לי ספק שיש לנו עימות מול יש עתיד, קולות ליש עתיד עלולים להיות כאלה שיעזרו לנתניהו", אמר הרצוג במהלך הריאיון.