לא סומך על שותפתו המרכזית בימין. יו"ר הבית היהודי בנט
לא סומך על שותפתו המרכזית בימין. יו"ר הבית היהודי בנט
,חדשות 10

בנט: "בליכוד רוצים להקים ממשלה עם בוז'י וציפי"

יו"ר הבית היהודי טען בדף הפייסבוק שלו כי בדומה למערכת הבחירות הקודמות, ראש הממשלה נתניהו והליכוד לא רוצים להקים קואליציה עם מפלגתו. "הליכוד הכניס את ציפי עם 6 מנדטים בלבד וניסה בכל כוחו להותיר אותנו בחוץ", הוא כתב. הליכוד בתגובה: "לא תהיה ממשלת אחדות ואין כלל היתכנות להקמתה"

משבר אמון בימין? יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, כתב היום (חמישי) בדף הפייסבוק שלו כי מפלגת הליכוד מתכננת ממשלת אחדות עם המחנה הציוני ולהשאיר את מפלגתו מחוץ לקואליציה.

 

"המסכה הוסרה: בליכוד רוצים להקים ממשלה עם בוז׳י/ציפי, ללא הבית היהודי, כמו בפעם הקודמת", כתב בנט. "זה קרה גם בפעם שעברה, הליכוד הכניס את ציפי עם 6 מנדטים בלבד וניסה בכל כוחו להותיר אותנו בחוץ".

 

בתגובה נמסר מהליכוד כי אין תכנית כזו והמפלגה תפנה לשותפיה מהימין כדי לבנות את הממשלה. "לא תהיה ממשלת אחדות ואין כלל היתכנות להקמתה", נטען במפלגתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

 

"הסיבה לכך ברורה: הליכוד בהנהגת נתניהו לא יקים ממשלה עם מפלגה שנציגים בכירים בה מסתייגים מהמושג ציונות ומן ההמנון הלאומי, קוראים לא לשרת בצה"ל וראשיה מוכנים לחלק את ירושלים", נמסר בנוסף.

עוד נכתב בתגובת המפלגה: "ראש הממשלה בנימין נתניהו ייפנה לשותפינו הטבעיים, ובראשם "הבית היהודי", להקמת ממשלה לאומית - אבל כדי שנוכל לעשות זאת חייבים ליכוד גדול. רק ליכוד גדול ימנע הקמת ממשלת שמאל".

 

 

בליכוד מכחישים את טענות בנט. רה
 

בליכוד מכחישים את טענות בנט. רה"מ נתניהו(רויטרס)