שלט של ארגון "ויקטורי 2015"
שלט של ארגון "ויקטורי 2015"
,עמוד הפייסבוק של V15

הליכוד משך את עתירתו נגד המחנה הציוני וארגון 'V15'

בליכוד החליטו למשוך את העתירה נגד 'המחנה הציוני', 'מרצ' ו'קול אחד', בגין ניהול קשר אסור עם ארגון 'V15'. עורך הדין של המפלגה דוד שמרון מסר לבית המשפט כי אין בידיו ראיות מספיקות כדי לבסס זיקה בין המפלגות לארגון הקורא להחליף את השלטון. בתגובה למשיכת העתירה מסרו במחנה הציוני: "ביבי יצטרך לחשוב עכשיו על ספין חדש, אולי יאשים את השלג כקנוניה שלנו להפלתו"

עורכי הדין דוד ושאול שמרון, המייצגים את מפלגת הליכוד, החליטו למשוך את העתירה שהגישו נגד המפלגות מרצ, המחנה הציוני ותנועת קול אחד, בגין קשירת קשר לארגון "V15". על פי המסמך שהגישו לבית המשפט, באי כוחה של מפלגת הליכוד טוענים כי אין להם ראיות על קשר בין הארגון שמטרתו להפיל את שלטון נתניהו, לבין המפלגות.

 

תחילה טענו בליכוד כי ארגון V15 קשור בקשר ישיר למפלגות מרצ ו'המחנה הציוני' ובכך חברו המפלגות לארגון פרטי המקבל תרומות מחו"ל שמטרתו לעודד הצבעה אליהם, מה שעומד בניגוד לחוק. אך כעת, החליטו בליכוד למשוך את עתירתם. "בשל הקושי הראייתי להוכחת הזיקה בין הארגון למפלגות, מבקשת המתלוננת למחוק את עתירתה", מסרו עורכי הדין לבית המשפט.

 

 

 

עתירת הליכוד נגד 'וי-15' נמשכה עקב חוסר ראיות
 

עתירת הליכוד נגד 'וי-15' נמשכה עקב חוסר ראיות(חדשות 10)

 

התגובות למשיכת העתירה לא איחרו לבוא. "צר לנו על ביבי שיצטרך לחשוב עכשיו על ספין חדש כדי שחלילה אף אחד לא ידבר על הכישלונות שלו. לא נופתע אם מחר בבוקר נתעורר למסיבת עיתונאים של רה"מ בה יוצג השלג כקנוניה של המחנה הציוני להפלת שלטון נתניהו", מסרו מהמחנה הציוני.

 

פולי ברונשטיין, מנכ"לית "קול אחד" מסרה: "העובדה שהליכוד משך היום את התביעה מוכיחה מעל כל צל של ספק כי לתביעה ולטענות לא היה כל בסיס משפטי וכל מטרותיהן היו לשרת את צרכי הקמפיין של הליכוד ולמנוע פעילות אזרחית לגיטימית. בכוונתנו להמשיך בפעילות החוקית והמשותפת שלנו עם V15 מתוך אמונה אמתית במטרותיה"