בנט על פיצוץ כנס מפלגתו: "השמאל לא למד דבר מרצח רבין"

יום לאחר שכנס הבית היהודי בחיפה פוצץ על ידי פעילים מהקהילה הגאה, יו"ר המפלגה יצא במתקפה חריפה על השמאל ויו"ר המחנה הציוני הרצוג. "בוז'י – הכתובת על הקיר ואתה יכול לעצור את זה", הוא אמר. לדבריו, האירוע אתמול מצטרף לשורה של אירועים אחרים בהם פעילי שמאל תקפו אותו ואת המפלגה

יוצא למתקפה. יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, התייחס הבוקר (חמישי) לפיצוץ הכנס שערכה מפלגתו אתמול בחיפה, ולמקרים דומים שלטענתו אירעו בעבר. לדבריו, מדובר בפעילי שמאל שמנסים להסית לאלימות להסעיר את הרוחות לקראת הבחירות.

 

"השמאל לא למד דבר מרצח רבין", טען בנט. "התקשורת יכולה לעצור את זה ולהרגיע את הרוחות". שר הכלכלה פנה ישירות ליו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג, והפציר בו לפעול כדי להפסיק את האלימות.

 

"בוז'י - הכתובת על הקיר, ואתה יכול לעצור את זה ולהרגיע את הרוחות. אסור לך לשמור על זכות השתיקה", הוא אמר. "כשפעילי שמאל, כולל חברי מפלגתך, שותפים לאירועים אלימים נגד המפלגה שלי, אתה לא יכול לשמור על זכות השתיקה".

 

בנט סיפר על השתלשלות האירועים בכנס שפוצץ בחיפה: "אתמול בערב הגעתי לכנס של הבית היהודי בחיפה, אבל אנשי הביטחון לא הרשו לי להיכנס אליו. כמעט חצי שעה של ויכוחים עם האבטחה, שאומרים לי שיש חשש לביטחוני אם אכנס לאירוע של המפלגה שלי, בגלל פעילי השמאל הקיצוני שנכנסו לאולם".

 

"כשהתחיל האירוע, התחילו צעקות ואלימות של פעילי השמאל, ואנשי האבטחה ביקשו להוציא אותי מהאולם. סירבתי שוב פעם", הוא המשיך לתאר. בנט הזכיר אירועים קודמים בהם נתקל בהתנגדות בשל דעותיו הפוליטיות ושוב הטיח האשמות בשמאל.

 

"אנשי השמאל האלימים מתחפשים כל פעם למישהו אחר, פעם הם פעילי דיור ציבורי, פעם פעילים להטבי"ם, פעם ארגונים נגד הכיבוש", הוא טען. "אבל יש בעיה אחת קטנה, הפעילים האלה הינם פעילים פוליטיים, ובהם פעילים במפלגת העבודה של בוז'י. כל האירועים האלימים שלהם הם מתוכננים, מתועדים, הכל כתוב, הכל שמור".

 

הקטטה שפרצה בכנס 'הבית היהודי' בחיפה
 

הקטטה שפרצה בכנס 'הבית היהודי' בחיפה(פייסבוק - צילום מסך)

 

רעייתו של בנט: כבר חודשים אני מתחננת שיתגברו את האבטחה על בעלי

גילת בנט, רעייתו של יו"ר 'הבית היהודי' הטוען להסתה לאילמות נגדו, פרסמה סטטוס בעמוד הפייסבוק שלה בו היא מביעה דאגה לשלומו של בעלה: "אני מפחדת. כבר חודשים אני מתחננת שיתגברו את האבטחה על נפתלי, והוא אומר לי תעזבי. אף אחד לא מקשיב לי!!", כתבה גילת בנט.

 

עוד הוסיפה רעייתו של יושב הראש: "רק אתמול בלילה הוא מתקשר אליי מהרכב ומספר לי שלא מאפשרים לו להיכנס לכנס שאורגן בשבילו "זה מסוכן" מדי שיכנס, אומרים לו.וזה חוזר לאחרונה בכל כנס!! בכל אחד מהם אורבים לו בחוץ, אורבים לו בפנים, צורחים לעברו קריאות שנאה, באלימות שאני לא זוכרת כמוה והמשטרה לא עושה כלום והאבטחה שלו לא עושה כלום ובתקשורת מדברים על מזג האוויר. אני מבקשת מכם תעזבו את נפתלי".