שר הכלכלה נפתלי בנט מצביע בפריימריז לבית היהודי
שר הכלכלה נפתלי בנט מצביע בפריימריז לבית היהודי
,גור דותן

בנט: "מתקרב היום שבו הבית היהודי ינהיג את מדינת ישראל"

במסיבת עיתונאים שקיים לאחר חשיפת תוצאות הפריימריז במפלגה, הדגיש היו"ר נפתלי בנט כי אין למפלגתו מנוס, מלבד להנהיג את המדינה. "רק הבית היהודי, מכל המפלגות, נלחמת נגד מדינה פלסטינית ותמשיך להילחם למען הזהות היהודית של המדינה", הסביר. בנוסף שיבח את בחירתה של איילת שקד למקום הראשון ברשימה והצהיר: "היום עשינו היסטוריה"

ראש מפלגת הבית היהודי, נפתלי בנט, הצהיר היום (חמישי) על כוונה עתידית לעמוד בראש המפלגה הגדולה בכנסת, ואולי אף לעמוד בראשות הממשלה, באומרו "מתקרב היום שבו הבית היהודי ינהיג את מדינת ישראל".


במסיבת עיתונאים מיוחדת אותה קיים בביתו שברעננה הסביר בנט כי "אין ברירה אחרת" למפלגה, מלבד להנהיג את המדינה. זאת, ולו משום ש" רק הבית היהודי, מכל המפלגות, נלחמת נגד מדינה פלסטינית ותפעל נגד הקמת מדינת טרור פלסטינית בארץ ישראל. רק הבית היהודי נלחמה נגד שחרור טרוריסטים והעבירה חוק בכנסת נגד שחרורם, ורק הבית היהודי תמשיך להילחם למען הזהות היהודית של המדינה ולמען השכבות החלשות, במעשים ולא בדיבורים".


בנט שיבח שוב את עליית כוחה הגדולה של המפלגה, משלושה מנדטים בלבד ל-19 בכנסת האחרונה. בנוסף אמר "היום עשינו היסטוריה", בהתייחסו לבחירתה של איילת שקד, אישה חילונית ותושבת תל אביב, למקום הראשון ברשימה. "אנו מפלגה שאוהבת את ישראל ותורת ישראל ולא מתנצלת על זה", סיכם.