ח"כ זועבי התלוננה במשטרה נגד הסרטון של דנון: "מסית לשנאה"

"רמה נמוכה וזולה, שיש בה הוצאת לשון הרע, הוצאת דיבה והסתה לשנאה", טענה חברת הכנסת ממפלגת בל"ד, שהוצגה בקליפ המוסיקלי של הח"כ "הקאובוי" מהליכוד כשהיא בוכה, מחבקת בובות בדמותם של מחבלים ונבעטת החוצה מבר. "אין לו הישגים פוליטיים ואין טעם שימקד את קמפיין הבחירות שלו נגדי", הוסיפה ודרשה מהמשטרה לפתוח בחקירה

חברת הכנסת חנין זועבי התלוננה היום (חמישי) במשטרה נגד חבר הכנסת דני דנון (ליכוד) אשר הפיק והפיץ בעמוד הפייסבוק שלו קליפ מוסיקלי היוצא נגד זועבי וממליץ לה "תבכי, יקירתי". לדברי זועבי, בסרטון המונפש ניכרת "רמה נמוכה וזולה, שיש בה הוצאת לשון הרע, הוצאת דיבה והסתה לשנאה ולפגיעה פיסית".


בקליפ, המלווה את קמפיין הבחירות של דנון לפריימריז בליכוד, מוצג הח"כ בדמות קאובוי ותחת הסיסמה "הימין האמתי", בעוד זועבי וחברי מפלגת בל"ד מוצגים לצד סמלי ארגון החמאס וכשהם "נבעטים" על ידי דנון מבר, ככל הנראה ברמיזה ל"חוק זועבי" בו תמך דנון ואשר ההצבעה עליו בכנסת נדחתה למועד בלתי ידוע.


"זה בן אדם שאין לו הישגים פוליטיים ואין טעם שימקד את קמפיין הבחירות שלו נגדי", אמרה זועבי לחדשות 10 לאחר הגשת התלונה והלינה כי הסרטון "מלא באלימות" והלכה למעשה מסוכן, בין השאר בגלל הסצנה בה מכוון דנון אקדח לפניה של זועבי. היא הוסיפה כי לא ידוע לה על שום חקירה שנפתחה בעקבות הפצת הסרטון, אף שהוא לדבריה "מסית לשנאה".


זועבי ביקשה בנוסף מהמשטרה "שלא לזלזל" בתלונה המוגשת על ידה. המשטרה, כזכור, המליצה בעבר להעמיד את זועבי עצמה לדין בגין מספר התבטאויות שנחשדו כמסיתות לאלימות ובגין מקרה בו נראתה מטיחה קללות בשוטר במהלך הפגנה.