אלדד יניב הודיע: "אתמודד בפריימריז במפלגת העבודה"

מחר יתפקד יניב למפלגתו של יצחק הרצוג, שעל פיו "פרשה את כנפיה גם על ציפי לבני", והודיע מראש כי יתמודד בעצמו לרשימת המפלגה המאוחדת עם 'התנועה' בכנסת ה-20. בנוסף הצהיר על תמיכתו בהרצוג לראשות הממשלה: "הוא תיקן ולמד מהטעויות במשך כמעט 20 שנה. המחנה שהקים יכול לחולל תיקון גדול בישראל"

הפובליציסט, איש יחסי הציבור וראש מפלגת "ארץ חדשה" לשעבר, אלדד יניב, הודיע בעמוד הפייסבוק שלו כי יתפקד מחר (שני) למפלגת 'העבודה' ובקרוב גם יתמודד על אמון בוחריה בפריימריז. "מחר אתפקד למפלגת העבודה ואבקש מכם צ'אנס גם לעצמי. הלוואי ותמצאו אותי ראוי לצ'אנס הזה. אני מבטיח לתת עבודה", כתב בעמוד הפייסבוק שלו.


יניב כתב בנוסף כי הוא מאמין שראש מפלגת העבודה, יצחק הרצוג, עשוי וראוי לשמש כראש ממשלה. "כשאתם זוכרים להרצוג את העמותות מלפני עוד מעט 20 שנה, תזכרו שנגד ביבי - כשהיה ראש ממשלה בשנים האחרונות - נפתחו שלוש חקירות משטרה ונכתבו אינספור דוחות מבקר מדינה. ואז תזכרו שמאז העמותות והשתיקה שהרצוג בוודאי מצטער עליה היום, הרצוג למד ולא מעד שוב. וביבי כן".


בהתייחס לביוגרפיה האישית שלו כתב יניב "אני, שביקשתי לעצמי תיקון ומחילה על מקומות אפלים בהם הייתי, בוודאי מעניק את אותה מחילה למי שתיקן ולמד ובמשך כמעט 20 שנה לא חזר לאותו מקום אפל. אפילו לא התקרב".


"מפלגת העבודה הקימה בשבועיים האחרונים מחנה דמוקרטי גדול. ופרשה כנפיה על ציפי ליבני ועמיר פרץ ועמרם מצנע והתנועה. שאול מופז מקדימה והלוואי ומנו טרכטנברג ממחאת הקיץ ההוא ועוד רבים ורבות טובים שכבר חלק מהמחנה הזה", כתב יניב והוסיף כי "המחנה הזה יכול לחולל תיקון גדול בישראל, אם רק תתנו לו צ'אנס. אני רוצה להיות חלק מהתיקון הזה. לתרום את תרומתי לתיקון. לכן החלטתי להצטרף למחנה הזה".