נתניהו וליברמן (ארכיון).
נתניהו וליברמן (ארכיון).
,רויטרס

הליכוד נגד ליברמן: "הוכיח שהצבעה עבורו עלולה לחזק את השמאל"

במפלגתו של ראש הממשלה נתניהו הגיבו בחריפות לדבריו של שר החוץ אביגדור ליברמן שאמר כי הוא אינו פוסל לשבת בממשלה בראשות הרצוג. "דבריו מוכיחים כי הצבעה לליברמן עלולה לנייד קולות מן הימין ולהביא להקמת ממשלת שמאל", אמרו בליכוד. עוד תקפו את הביקורת שהשמיע ליברמן כלפי התנהלותו של ראש הממשלה במבצע צוק איתן: "נתניהו ניהל את המבצע בתקיפות ואחריות"

מערכה חדשה? הליכוד נגד ליברמן. במפלגתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הליכוד, הגיבו הערב (שבת) לדבריו של שר החוץ אביגדור ליברמן ואמרו כי הוא הוכיח היום שהצבעה עבורו עלולה לחזק את גוש השמאל ולא את הימין.

 

"דבריו ליברמן לגבי נכונותו לשבת בממשלה בראשות הרצוג מוכיחים כי הצבעה לליברמן עלולה לנייד קולות מן הימין אל השמאל ולהביא להקמתה של ממשלת שמאל", נאמר בהודעה שפרסמה הדוברות של מפלגת הליכוד.

 

בהמשך הודעת הליכוד נאמר כי מי בציבור שרוצה ממשלה חזקה ורחבה צריך להצביע לליכוד ולא לישראל ביתנו. "ברור כי כל מי שרוצה ממשלה חזקה ורחבה בראשות נתניהו, המבוססת על גוש הימים והימין-מרכז, צריך להצביע הפעם לליכוד בראשות נתניהו", נאמר בהודעה.

בנוסף התייחסו במפלגתו של ראש הממשלה לביקורת שהשמיע ליברמן, שהתארח הבוקר באירוע שבתרבות בתיאטרון הבימה בתל אביב, בנוגע להתנהלותו של נתניהו במהלך מבצע "צוק איתן". "נתניהו ניהל את 'צוק איתן' בתקיפות ובאחריות", הגיבו בליכוד.