המפכ"ל דנינו ומשפחת אסעד במעמד מתן "כרית החלל"
המפכ"ל דנינו ומשפחת אסעד במעמד מתן "כרית החלל"
,חטיבת דובר המשטרה

עיטור המופת יוענק לרס"ר זידאן סיף, השוטר שנהרג בפיגוע הדמים בבית הכנסת

"ככל שמתעמקים באירוע, בולטת גבורתו של זידאן", אמר המפכ"ל יוחנן דנינו על השוטר מכפר יאנוח-ג'ת, שנהרג בעת שהגן בגופו על מתפללי בית הכנסת בירושלים. בנוסף העניק סמלים ו"כרית חלל" למשפחת לוחם המג"ב שנהרג בפיגוע הדריסה בירושלים, במלאות 30 יום למותו

המפכ"ל יוחנן דנינו הודיע על הענקת עיטור המופת לרס"ר זידאן סיף, שנהרג בעת הסתערות על המחבלים מפיגוע הדמים בבית הכנסת בירושלים. "הוא היה שוטר לתפארת וגאווה גדולה למפקדיו", אמר המפכ"ל למשפחה, בעת ביקור תנחומים שערך בביתם שבכפר ג'ת-יאנוח עם קציני משטרה אחרים.


דנינו הוסיף ואמר למשפחה כי "ככל שמתעמקים באירוע בולטת גבורתו של זידאן, שתפקד כגיבור ושיקף בצורה מעוררת כבוד את ערכיה ומטרותיה של משטרת ישראל בשמירה על הסדר, הביטחון והשקט הציבורי לאזרחי ישראל כערך עליון".

 

לאחר מכן המשיך המפכ"ל לביקור בבית משפחתו של רפ"ק ג׳דעאן אסעד, השוטר שנהרג בפיגוע הדריסה בירושלים, במלאת 30 ימים למותו. לביקור זה התלוו גם מפקד משמר הגבול, ניצב עמוס יעקב, ונציגים מפלוגתו של ג׳דעאן. במהלך הביקור העניקו המפכ״ל ומפקד מג"ב להוריו ולאלמנתו של ג׳דעאן סמלים אותם ענד, המייצגים את שירותו במשמר הגבול לאורך השנים, וכן "כרית חלל", הכוללת את שמו, דרגותיו וסמלי יחידתו.

 

 

סיף זידאן, יזכה בעיטור המופת
 

סיף זידאן, יזכה בעיטור המופת(ללא קרדיט)