סימני הפגיעה על האוטובוס שנפגע מאבנים בשומרון
סימני הפגיעה על האוטובוס שנפגע מאבנים בשומרון
,חדשות 10

אבנים יודו לעבר אוטובוס בשומרון, בתחילה דווח על חשד לירי

אלמונים יידו אבנים לעבר אוטובוס שנסע בכביש 60 סמוך לסילוואד, לכיוון אריאל. לא היו נפגעים באירוע. בתחילה דווח כי היה מדובר בירי, אך לאחר בדיקה התברר שהאוטובוס נפגע מאבנים. כוחות בשטח עורכים חיפושים אחר חשודים

המשטרה דיווחה הערב (שני) כי אלמונים יידו אבנים לעבר אוטובוס שנסע בכביש 60, סמוך לסילוואד לכיוון אריאל. לאחר האירוע המשיך האוטובוס בנסיעה ולא היו נפגעים. כוחות הביטחון החלו לסרוק בשטח אחר חשודים. בתחילה דווח כי האוטובוס נפגע מירי, אך כאמור לאחר בדיקה נוספת התברר כי הפגיעות נגרמו כתוצאה מיידוי אבנים.

 

הבוקר נדקר אזרח בגוש עציון על ידי מחבלת פלסטינית ונפצע באורח קל. האירוע התרחש סמוך לשעה 10:30, כשצעירה פלסטינית כבת 20 מהכפר בית פאג'ר התנפלה על האזרח שעמד בצומת וחיכה לעצור טרמפ. חיילים שהיו במקום מנעו ממנה מלפצוע אותו באורח קשה יותר והיא ניסתה להימלט. כוח של חטיבת כפיר שהיה בנקודה ביצע לעברה ירי ופצע אותה באורח קשה.


פראמדיקים של מגן דוד אדום מרחב ירושלים שהגיעו לזירת האירוע העניקו לפצוע טיפול ראשוני. בנוסף, הם העניקו טיפול רפואי למחבלת ופינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם כשהיא פצועה בפלג גופה העליון.

אחד הפרמדיקים שהגיעו לזירה סיפר כי הם מצאו את הצעירה הפלסטינית ברכב עמו הגיעה למקום. "יחד עם כוח רפואה צבאי הענקנו לה טיפול רפואי והיא פונתה לבית החולים הדסה עין כרם על ידי ניידת טיפול נמרץ צבאית", סיפר הפרמדיק אייל זהבי.