ניסיון אחרון להימנע מהקדמת הבחירות? נתניהו ולפיד ייפגשו

ראש הממשלה ושר האוצר ייפגשו היום וידונו במשבר הקואליציוני שמאיים לגרור את המדינה כולה למערכת בחירות מוקדמת. מקורבו של נתניהו אמר בתכנית הבוקר של אורלי וגיא כי ראש הממשלה מעוניין לבדוק האם ניתן "לקיים ממשל תקין" ועל פי תוצאות הפגישה הוא ישקול את צעדיו. "נתניהו מנסה לבלום אפשרות של הקמת ממשלה חלופית, להערכתי אין דיל עם החרדים", אמר המקורב לראש הממשלה, ניר חפץ

פגישת נתניהו ולפיד תיקבע לאן הולכת המדינה? ראש הממשלה בנימין נתניהו ייפגש היום (שני) עם שר האוצר יאיר לפיד בניסיון להביא לפתרון המשבר הקואליציוני של השבועות האחרונים ולמנוע מהמערכת הפוליטית ומהציבור כולו הליכה לבחירות מוקדמות, פחות משנתיים לאחר שהוקמה הממשלה הנוכחית.

 

מקורבו של ראש הממשלה, ניר חפץ, התארח בתכנית הבוקר של אורלי וגיא ואמר כי נתניהו מעוניין לברר "האם הוא יכול לקיים ממשל ומנהל תקין". לדברי חפץ, בהתאם לתוצאות הפגישה ראש הממשלה ישקול את צעדיו.

 

חפץ התייחס גם לספקולציות בנוגע לעסקה שסגר ראש הממשלה עם המפלגות החרדיות ואמר כי הוא אינו יודע על דיל כזה. "נתניהו מנסה לבלום אפשרות של הקמת ממשלה חלופית בלעדיו. להערכתי אין דיל עם החרדים", אמר חפץ בנוגע לפרסומים לפיהם ייתכן וההכחשות מצד החרדים בנוגע לעסקה, הן חלק מהעסקה.