משפחות הנערים: "היום נסגר מעגל הרוע"

הוריהם של נפתלי פרנקל, איל יפרח וגיל-עד שער הודו לכוחות הביטחון על הפעולה בה חוסלו הרוצחים של בניהם. "גאים בממשלה ובכוחות הביטחון על העמידה האיתנה. העולם יודע שדם יהודי איננו הפקר", מסרו המשפחות

משפחותיהם של נפתלי פרנקל, איל יפרח וגיל-עד שער פרסמו היום (שלישי) הודעה משותפת, שבה ביקשו להודות לכוחות הביטחון בעקבות החיסול של רוצחי הנערים. בהודעה נאמר כי המשפחות גאות בממשלה ובכוחות הביטחון ומודה על התמיכה בה.

 

"הבוקר עדכנו אותנו כוחות הביטחון כי רוצחי בנינו נהרגו במסגרת פעולה צבאית", נאמר בהודעה. "אנו גאים בממשלה ובכוחות הביטחון על העמידה האיתנה כי רוצחי ילדינו ייתנו את הדין. העולם נוכח היום לדעת כי דם יהודי איננו הפקר".

 

הוריהם של הנערים ביקשו לחבק את חיילי הימ"מ שהשתתפו בפעולה בה חוסלו עמר אבו עיישה ומרוואן קוואסמה: "מעגל הרוע נסגר היום, ובתחילתה של שנה חדשה אנו מקווים שמכאן ואילך ייפתחו רק מעגלים של טוב. אנו מודים לכולם בארץ ובתפוצות על התמיכה בנו והחיבוק".

 

בראיון לתכנית הבוקר של אורלי וגיא, סיפרה רחלי פרנקל על התחושות בעקבות החיסול: "אני שמחה שהעניין הזה נפתר. גם בדרכם להיפרד מהעולם הזה, הם רצו לפגוע בעוד חפים מפשע ואני שמחה שזה לא עומד לקרות. אבל את נפתלי, גיל-עד ואיל זה כבר לא ישיב. אנחנו שמחים שלא נצטרך לראות את פניהם הצוחקים בבית המשפט או משתחררים בעסקאות חילופים".