דאעש פירסם סרטון עריפת ראש של עיתונאי אמריקני יהודי

פעילי ארגון דאעש פרסמו סרטון בו הם טוענים לעריפת ראשו של העיתונאי סטיב סוטלוף בן ה-31, לאחר שזה נתפס בשבי בידי הארגון. בסרטון שפורסם מזהירים הפעילים את המדינות שלא להצטרף לברית האמריקנית כנגד הארגון בטרם יפגעו גם באזרח הבריטי, דיוויד היינס

פעילי ארגון דאעש פרסמו סרטון בו הם טוענים לעריפת ראשו של העיתונאי האמריקני-יהודי סטיב סוטלוף בן ה-31, לאחר שזה נתפס בשבי בידי הארגון, כאשר קולו של המוציא להורג נשמע זהה לזה שנשמע בסרטון הקודם. בנוסף הוציאו להורג פעילי הארגון ששה בני אדם נוספים.

 

בסרטון שפורסם מזהירים הפעילים את המדינות ש"לא להצטרף לברית האמריקנית כנגד הארגון בטרם יפגעו גם באזרח הבריטי, דיוויד היינס, הופיע בסיום הסרטון אולם את ראשו חברי הארגון לא ערפו.

 

דובר הבית הלבן, ג'וש ארנסט, שוחח עם עיתונאים והתייחס לסרטון, ובתדרוך שביצע מסר כי "תוכנו של הסרטון ייבדק בקפידה וינותח בזהירות", זאת למרות שחתם את דבריו במלים "לבנו עם משפחת סוטלוף.

 

גם ראש ממשלת בריטניה, דיוויד קמרון, התייחס לחדשות האחרונות ואמר כי "זהו מעשה נפשע ולחלוטין דוחה". ראש הממשלה טען כי יישא דברים בהמשך הערב על רקע ההתרחשויות הערב.