שלום. מכחיש היכרות עם המתלוננת
שלום. מכחיש היכרות עם המתלוננת
,רויטרס (ארכיון)

סילבן שלום הוא השר שלכאורה ביצע עבירת מין

המשטרה והיועץ המשפטי לממשלה עורכים בימים אלה בדיקה לטענותיה של אישה הטוענת כי שר האנרגיה והמים ביצע בה לפני 15 שנה עבירת מין, תוך ניצול יחסי מרות. מוקדם יותר היום הכחישו מקורביו של שלום את הטענות. "בית הקלפים זה כלום לעומת מה שמתרחש בפוליטיקה הישראלית", כתב בנו

הותר לפרסום כי השר נגדו נערכת בימים אלה בדיקה של המשטרה והיועץ המשפטי לממשלה בגין תלונה על ביצוע עבירת מין הוא שר האנרגיה והתשתיות הלאומיות, סילבן שלום. מוקדם יותר היום (שני) הכחישו מקורביו של שלום את הטענות וטענו שמדובר ב"ניסיון חיסול פוליטי".

 

התלונה במשרד היועץ המשפטי, יהודה וינשטיין, התקבלה לפני כשבוע ובימים האחרונים קיים ישיבת התייעצות שבה השתתפו פרקליט המדינה, שי ניצן, המשנה ליועץ המשפטי לעניינים פליליים, רז נזרי, ובכירים נוספים בפרקליטות ובמשטרה. בישיבה דנו בהמשך בדיקת הפרשה.

 

לאחר הישיבה קיבלה המשטרה אישור מהיועץ המשפטי לממשלה לקיים בדיקה ראשונית על אף שלכאורה המעשה נמצא מעבר לתקופת ההתיישנות. במסגרת זאת, המשטרה בודקת את תלונתה של האישה כי לפני 15 שנה, עת שימש שלום שר המדע, הוא ביצע בה מעשה סדום תוך ניצול יחסי מרות.

 

 

הסטטוס של נמרוד, הבוקר
 

הסטטוס של נמרוד, הבוקר()

 

הבוקר אמרו מקורביו של שלום כי הוא כלל אינו מכיר את האישה שאת תלונתה בוחנים בימים האחרונים היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה. "לא היו דברים מעולם, השר לא שמע את שמה מעולם", מסרו. נמרוד ניר, בנה של רעייתו של שלום, ג'ודי ניר מוזס-שלום, כתב בעמוד הפייסבוק שלו כי מדובר ב"ניסיון חיסול פוליטי במטרה לפגוע בשלום וכי כל החשדות יתבררו "כעלילות שקריות".

 

"בית הקלפים זה כלום לעומת מה שמתרחש בפוליטיקה הישראלית, זה ניסיון להפליל שר בכיר באונס", כתב ניר בסטטוס בפייסבוק. "זה קמפיין שקרי, הזוי ומשמיץ נגד האדם הכי ישר במערכת הפוליטית. העם לא עד כדי כך מטומטם - לא בטיימינג, לא בשקרים ולא ברשלנות של ההפללה".