24.01.2019

16:33

חשד: נערים כפו על בת 13 לקיים יחסי מין - וצילמו את האירוע

על פי החשדות, חברה של הילדה איים עליה כי יפרסם תמונות עירום שלה אם לא תשכב איתו. משלא הסכימה, הביא אותה למפגש עם חבריו, שם אנס אותה כשהם מצלמים את המתרחש

מפקדת המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת, מוקד 105, חשפה היום (חמישי) פרשיית תקיפה מינית חמורה בעיר בדרום. לפי החשדות, ילדה בת 13 אולצה לקיים יחסי מין בכפייה, לנגד עיני חבריו של התוקף - שאף צילמו את המתרחש. המשטרה סבורה כי הילדה הגיעה למפגש עם הנערים לאחר שבן זוגה איים כי יפיץ תמונות עירום שלה ברשת. אחד הילדים נעצר. 

 

מפקדת מוקד 105, נצ"מ אתי בצר, אמרה: "היום הגיע אליי למוקד דיווח, על ילדה בת 13 שמגיעה מאוכלוסייה מוחלשת. היה לה חבר, אפשר להגיד, ובאיזשהו שלב התחילה ביניהם התכתבות עם תמונות עירום שלה. בשלב מסוים הוא ביקש ממנה לקיים יחסי מין והיא לא הסכימה. ואז, הוא אמר לה שיפיץ את התמונות שלה ואפילו התחיל להפיץ אותן. הנער הצליח להביא אותה למפגש שלו ושל החברים שלו, ושם הוא התחיל לגעת בה תוך כדי שהחברים שלה מצלמים", סיפרה בצר בכנס רמות ים למאבק באלימות ברשת.

 

הדיווח הגיע מבית הספר
 

ילדה ( istock)

 

 

בתוך כך, הביא השבוע תושב תל אביב למעצרו של חשוד בפדופיליה ברשת. התושב, אב לילדה בת 13, התכתב עם החשוד כשהוא מתחזה לביתו. החשוד ניהל עם הקטינה לכאורה התכתבויות בעלות אופי מיני, כולל שליחת תמונות, ואף דחף להיפגש עמה. האב דיווח על האירוע למשטרה, ובלשי הנוער פעלו לאיתור החשוד ועצרו אותו. החשוד הודה בחקירתו במיוחס לו. אתמול הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים.