14.01.2019

22:39

"איים שיזריק לנו חומר מסרטן": תיעוד נפגעות "המומחה הפלסטי"

לאחר הפרסום בחדשות עשר על נשים שקיבלו טיפול אצל אדם שהתחזה למומחה פלסטי, רבות מהן הגיעו לבדיקה. החשש - החומרים שהוזרקו להן הכילו רעל. "הבנות לא ישנות בלילה"

עשרות נפגעות הגיעו אמש (ראשון) לבדיקה במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים אסף הרופא. זאת, לאחר שפורסם בחדשות עשר בשבוע שעבר על נשים רבות שהתלוננו על פגיעות ותופעות לוואי קשות כתוצאה מטיפול שעברו בקליניקה שבבעלות א', שהתחזה למומחה ברפואה פלסטית.

 

באיגוד הכירורגיה הפלסטית חוששים שא' הזריק למטופלות חומרים מסוכנים שאותם הזמין באינטרנט, וכי החומרים שהוצגו כחומצות היאלורוניות וכבוטוקס איכותי שאפשר השיג בשוק, הם בעצם רעל שמכיל כספית. כעת יצטרכו הנפגעות לעבור טיפול תרופתי ואולי אף ניתוח כדי להוציא את החומר. הממצאים יועברו למשרד הבריאות ולמשטרה שפתחה בחקירת המקרה. 

 

אחת הנפגעות מהטיפול אצל א'
 

אחת הנפגעות מהטיפול אצל א' (חדשות עשר)

 

 

לין, אחת המטופלות בקליניקה של א', סיפרה: "הוא איים עלינו שהוא יזריק לנו חומר שנקרא כספית - חומר מסרטן שיכול לגרום למוות, זה הפחד הכי גדול". דנה, מטופלת נוספת, אמרה: "הבנות בוכות בלילה, לא ישנות ולא עובדות, זה נוראי".

 

יש לציין, כי לא קיימת מומחיות ברפואה אסתטית. מומלץ תמיד לוודא שהרופא המטפל הוא בעל תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית או ברפואת עור. כמו כן, המלצה של בעלי מקצוע, בני משפחה או חברים שמכירים את המטפל או את תוצאות הטיפול חשובה מאוד.