14.01.2019

21:49

תושבי השכונה חוששים לאחר הרצח הכפול בי-ם; הזוג הובא למנוחות

רצח בני הזוג כדורי ודקירתה של בת 14 בשבוע שעבר, התרחשו באותו הרחוב בעיר. המשטרה בודקת אם ישנו קשר בין האירועים. "מצפים שיפתרו את התעלומה"

מאות בני משפחה וקרובים הגיעו הערב (שני) להלוויה של בני הזוג תמי ויהודה כדורי, שנרצחו אמש בדירתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים.

 

בנם ניתאי, ספד להם: "אמא שלי, לא הייתה פעם שהגעתי הביתה שלא היית אומרת לי - 'לא השקעתי עליכם את הנשמה'. אז אני אומר לך - השקעת, השקעת. שלושה פיגועי טרור הצלחת לשרוד ואת זה לא. אבא, אני רוצה להגיד לך סליחה ותודה רבה אבל לא הספקתי. נתת לי כוח". 

 

הרצח מתווסף לאירוע בו נפצעה קל ע', נערה בת 14, לאחר שנדקרה בתחנת אוטובוס ביום רביעי האחרון. שני האירועים התרחשו ברחוב אלקחי וגרמו לחשש בקרב התושבים כי ייתכן שרוצח מסתובב בשכונה. במשטרה מבינים כי מדובר בתיקים שיהיה קשה לפענח, כיוון שברחוב אלקחי אין מצלמות אבטחה. 

 

 תמי כדורי שנרצחה אמש
 

תמי כדורי שנרצחה אמש (חדשות עשר)

 

 

חוקרי היחידה המרכזית של משטרת ירושלים אספו היום ראיות בדירה שבה אירע הרצח. עד כה לא נמצאו סימני פריצה, ונבדק אם הרוצח נכנס דרך מרפסת השכנים או אפילו דרך הדלת הראשית של הדירה. יעקב, שכן של בני הזוג שנרצחו, אמר: "עצם האירוע מפחיד. הציפייה שלנו היא שיפתרו את התעלומה הזאת".

 

כמו כן, נבדק כיוון החקירה לפיו אולי יש קשר בין הרצח לבין האירוע בו נדקרה הנערה ע'. מרב בצלאל, אמה של הנערה, סיפרה: "אני חושבת שאותו מחבל שדקר את הבת שלי ביצע את הרצח".