20.08.2018

09:48

 אזיקים
אזיקים,
אילוסטרציה - fotolia

"יש 'פס כבוד'?": יחצ"ן מסיבות מואשם במעשים מגונים בקטינים

עידן חוגי בן ה-25 מת"א, בן למשפחת משפטנים ידועה, נעצר לפני כשלושה שבועות בחשד לעבירות מין, ביניהן ביצוע מעשי סדום בחלק מהנערים שעבדו עבורו

כתב אישום הוגש היום (שני) נגד עידן חוגי, צעיר בן 25 מתל אביב, יחצ"ן מסיבות לבני נוער, בגין מעשים מגונים, פגיעה בפרטיות, חדירה לחומר מחשב כדי לעבור עבירה אחרת, הטרדה מינית ושיבוש מהלכי משפט. העבירות בוצעו בשישה מתלוננים בני 17-14. חוגי הוא בן למשפחת משפטנים ידועה.

 

על פי כתב האישום, חוגי עוסק בארגון ובהפקת מסיבות אשר קהל היעד שלהן הוא קטינים בני 18-13 וכן בארגון נופשים לקטינים, בארץ ובחו"ל. במסגרת עיסוקיו אלו, העסיק קטינים רבים כיח"צנים וכמפיקים.

 

בכתב האישום נטען כי במהלך מפגשיו עם הקטינים לצורך העסקתם, בירר חוגי את פרטיהם האישיים לרבות גילם, שמות הוריהם ומקום מגוריהם, וכן השתמש במידע שעמד לרשותו, מתוקף עיסוקו, על מנת להציג בפני הקטינים מצג לפיו הוא יודע מידע רב על אודותיהם ועל אודות בני משפחתם, להאדיר את שמו בעיניהם ולהצטייר כ"יודע כל".

 

עוד נטען כי חוגי הציג עצמו בפני הקטינים כ"בעל קשרים" במשטרת ישראל, הציג בפניהם תג שוטר מזויף, החזיק פנסי אורות מהבהבים ברכבו, והשתמש באביזרים אלה בנוכחות הקטינים ללא היתר כדין. בחלק מהמקרים, חוגי טען בכזב בפני הקטינים כי הוא בעל הכשרה של פרמדיק ויכול לטפל בבעיות שרירים. במסגרת מפגשיו עם הקטינים הזמין הנאשם את הקטינים לארוחות בבתי קפה ובמסעדות על חשבונו ולבילויים בג'קוזי בבניין מגוריו או בבניין משרדים. הנאשם פעל כך על מנת לרכוש את אמונם של הקטינים, ליצור לעצמו מעמד מכובד בעיניהם, לקרבם אליו ולאפשר את ביצוע העבירות המיוחסות לו בכתב האישום.

 

כך למשל, במהלך שיחות וידאו שקיים חוגי עם הקטין ב.ב., שוחחו השניים פעמים רבות על אודות התבגרותו המינית, על שיער גופו ובהזדמנויות רבות ביקש חוגי מב.ב. לחשוף בפניו את "פס הכבוד" שלו, כינוי לצמיחת השיער בין הטבור לאזור הערווה וכן את גופו כשהוא ללא חולצה, והכל לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני. כמו כן, ציין חוגי כי איבר מינו של ב.ב. עוד צפוי לגדול וכן תגדל צמיחת שיער הערווה. במקרה אחר, נפגשו השניים במשרד. באותו היום שאל חוגי את ב.ב. האם שריריו תפוסים ולמרות שנענה בשלילה, הציע לבדוק זאת, ביצע עיסוי ובהמשך אמר לב.ב. כי "שחרר" את חלקו הקדמי של גופו ועכשיו יעשה כן לצידו האחורי. חוגי קם ממקום מושבו ונעמד מאחורי ב.ב., עיסה את גבו של ב.ב. מחלקו העליון לחלקו התחתון, הרים את חולצתו של ב.ב. והמשיך לעסות את גבו. לאחר מכן הכניס את ידו מתחת לחולצתו של ב.ב. ובהמשך, הכניס את ידו לתחתוניו של ב.ב. ונגע בישבנו, תוך שהוא מכניס את אצבעו לחריץ שבין שני ישבניו של ב.ב.

 

מועדון לילה. אילוסטרציה
 

מועדון לילה. אילוסטרציה ( Getty Images / אימג'בנק)

 

 

במקרה אחר, ערך חוגי שיחת וידאו עם ג.ג., קטין שרצה להעסיק. במהלך השיחה ביקש חוגי מג.ג. לחשוף בפניו את בטנו ללא חולצה ואת ירכיו, בעת שג.ג. היה לבוש בתחתוני בוקסר, והכל לשם סיפוק, גירוי או ביזוי מיני. משביקש ג.ג. מחוגי הסבר לבקשתו, השיב לו כי הוא יסייע לו בבניית תכנית תזונה. נוכח יחסי העבודה והתלות שבין חוגי לבין ג.ג. ונוכח הסברו, ג.ג. נעתר לדרישתו.

 

חוגי מואשם כי ביצע מעשים מגונים בד.ד, קטין נוסף שביקש להעסיק. במועד שאינו ידוע, הזמין חוגי את ד.ד. לארוחה במסעדה. לאחר שסיימו לאכול, הסיע את ד.ד. לביתו. בדרכם לביתו של ד.ד., עצר חוגי את רכבו בחנייה והציע לבדוק האם לד.ד. יש כאבים ברגלו. חוגי  לחץ על רגלו של ד.ד., וחיכך את ידו באיבר מינו של ד.ד. לפי האישום, חוגי ניסה מספר פעמים להכניס את ידו מתחת למכנסיו של ד.ד. ולגעת באיבר מינו של ד.ד. הכל לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני. ד.ד. התנגד. בתגובה, שאל חוגי את ד.ד. "אין לך רגש?".

 

במועד מאוחר יותר, הזמין חוגי את ד.ד. לארוחה נוספת במסעדה. לאחר שסיימו לאכול, הסיע חוגי  את ד.ד. לביתו. בדרכם לביתו של ד.ד., עצר חוגי את רכבו באתר בנייה הסמוך למקום מגוריו של ד.ד., לחץ על רגלו של ד.ד. וביקש מד.ד. לעבור למושב האחורי של האוטו, וד.ד. עשה כן. חוגי ישב לצידו של ד.ד. במושב האחורי של הרכב כשפלג גופו התחתון עירום וביקש מד.ד. כי יסיר את מכנסיו ותחתוניו שלו, ויאונן עד שיגיע לפורקן מיני. בשל יחסי התלות והעבודה ביניהם, ד.ד. יצא מן הרכב ושפשף את איבר מינו עד הגיעו לפורקן. גם חוגי יצא מן הרכב ושפשף את איבר מינו, והכל לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיני. לאחר מכן, החזיר חוגי את ד.ד. לביתו.

 

חוגי נעצר לפני כשלושה שבועות, בעקבות חשד לפיו ביצע עבירות מין ביותר מעשרה נערים בגילי 14-16, שאותם העסיק כיחצ"ני מסיבות. נוסף על כך, נחשד היחצ"ן כי ניסה לבצע בכמה מהנערים מעשי סדום.