BETA

06.08.2018

21:19

"דקרו אותה בכל מקום": היממה האחרונה בחייה של פאדיה קדיס

לאחר היעדרותה הממושכת של האם מיפו, המשפחה החלה להבין כי ההודעות מהטלפון שלה - נשלחו למעשה על ידי הרוצח. האזינו לשיחות עם מוקדי החירום • בלעדי

היממה האחרונה בחייה של פאדיה קדיס, שבתה ובן זוגה מואשמים בכך שרצחו אותה ביפו, החלה כאשר בני משפחתה סברו שהיא נעדרת. שיחות הטלפון למוקד 100 מראות כיצד התבהרה התמונה, ולאחר שפרצו לבית, הבינו שמדובר ברצח אכזרי.

 

כמה שבועות לפני הרצח נשלחה הודעת וואטסאפ לרוצח. בני משפחתה של טרייסי, בתה של פאדיה, דרשו מבן זוגה לא להתקרב אליה יותר.

 

 פאדיה קדיס ובתה טרייסי החשודה ברצח
 

פאדיה קדיס ובתה טרייסי החשודה ברצח( חדשות עשר)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"תקשיב לי ותקשיבו לי טוב כולכם שם. קודם כל אתם מדברים עם עורכת דין, אני מזהירה אותו (את אמיר) במיוחד ואת כולכם שיושבים שם שכדאי לכם מאוד שניידת לא תאסוף אתכם", אמרה בהודעה המוקלטת קרובת משפחה של קדיס לאמיר מרמש. "כל הקטע של להיפגש, לא להיפגש, כן היא בחרה בי והיא בחרה במשפחה שלה. היא לא רוצה שום קשר איתו יותר וסיימנו את הסיפור, ואני רוצה לראות מישהו מתקרב לבית הספר או שישלח עוד פעם הודעות, כי חבל. חבל על כל מה שיקרה לכולכם שם, וזה האיום שיש לי להגיד לכן. מה שהוא כתב יהרוג את המשפחה, יעלה לו מאוד ביוקר, יש לו מזל שיש פה רחמים עליו וכבוד לאבא שלו".

 

ביום הרצח, בשעות הערב, פאדיה נעלמה, החתן שלה ניסה ליצור עמה קשר בוואטסאפ, אך הרגיש שמישהו השתלט לה על המכשיר הנייד. זה היה אמיר מרמש, שהשתלט עליו לאחר הרצח.

 

החתן: דחוף דחוף

 

הרוצח (מתחזה לפאדיה): מה קרה?

 

החתן: תגידי את בסדר?

 

הרוצח (מתחזה לפאדיה): אני לא ביפו.

 

החתן: תתקשרי.

 

הרוצח (מתחזה לפאדיה): אני הסכמתי לאמיר להיות עם טרייסי, שאף אחד לא יעז לגעת באמיר.

 

החתן: מי יגע בו, תתקשרי כשתוכלי.

 

 אמיר מרמש נמלט מזירת הרצח ביפו
 

אמיר מרמש נמלט מזירת הרצח ביפו(חדשות עשר )

 

 

בשלב זה התחזק החשד, ובני המשפחה טלפנו למשטרה. "אני לא סתם בלחץ", אמרה בשיחה למוקד 100 בתה של פאדיס. "היא אמרה כל הזמן הזה, היא שלחה הודעות שהיא אצל חברה שלה דוריס, אבל עכשיו אנחנו בעצם קולטים שזה לא היא מדברת בהודעות. זה לא אמא שלי".

 

"תשלחו מישהו דחוף, את לא מבינה?", אמר חתנה למוקד 100 מעט מאוחר יותר. "עכשיו דיברנו עם האישה שחשבנו שכאילו חמתי איתה, היא לא הייתה איתה כל היום. יש פה סיפור אחר. תבואו בבקשה!".

 

"אמא שלנו או נחטפה או נרצחה, אז תשלחו לפה ניידות", התעקש החתן. "אתם לא מבינים את זה? מדובר פה ברצח. בעלה כבר נרצח פעם. היה פעם פה רצח בבית הזה, תשלחו ניידות!".

 

המשטרה שלחה לבסוף ניידות לביתה של קדיס, אך בני המשפחה פרצו לבית עוד קודם. בזמן הזה, נמלט אמיר מרמש מהדלת האחורית. "זה רצח, בואו מהר! רצחו אותה בבית", אמרה בתה של קאדיס לאחר שמצאו אותה בבית כשהיא ללא רוח חיים.

 

באותו הזמן בבית, טרייסי קדיס, שמאוחר יותר הואשמה כאמור בשיתוף פעולה עם בן זוגה אמיר, עמדה לצד גופתה של אמה והעמידה פנים שלא יודעת דבר. "מצאתי אותה שוכבת פה באמבטיה מדממת. למה אתם תמיד עושים את זה? למה אתם תמיד עושים את זה? דקרו אותה בכל מקום, זה חסר סיכוי", אמרה בתה.

 

בתה של קדיס ובן זוגה תכננו לברוח לחו"ל עם כרטיס האשראי של פאדיה, אך במקום נשארו בבית, הזמינו טוסטים, והלכו לישון. גם כיום, כשבני הזוג ניצבים בפני מאסר עולם, כל מה שהם רוצים זה להינשא זה לזו.

 

כאמור, אמיר מרמש ובת זוגו טרייסי קדיס הואשמו לפני כחודש ברצח פאדיה קדיס, אמה של טרייסי. על פי כתב האישום, השניים, בני 18, תכננו לרצוח את פאדיה, בת ה-52, על רקע התנגדותה ליחסים ביניהם. השניים מואשמים גם ששיבשו הליכי משפט, שהונו באמצעות כרטיסי אשראי ושתכננו לפגוע בגיסה של טרייסי.

 

בכתב האישום נכתב כי בני הזוג עסקו באינטנסיביות בתכנון הרצח של פאדיה. ביום הרצח, טרייסי, שהתגוררה עם אמה, המתינה עד שזו תלך לישון, ואז פתחה את מנעולי דלת הכניסה האחורית לביתן. דרך דלת זו נכנס מרמש לבית באזור השעה 02:30, ואז עלה לחדרה של טרייסי, העיר אותה והראה לה סכין שהביא עמו.

 

השניים שהו בחדר עד 05:30, ואז טרייסי ביקשה ממרמש לרצוח את אמה. לפי כתב האישום, היא נתנה לו צעיף לכסות את פניו, איחלה לו "בהצלחה", הרכיבה על אוזניה אוזניות ושמעה מוזיקה בעוצמה חזקה - כדי שלא תשמע את צעקות אמה.

 

במקביל, על פי כתב האישום, מרמש הגיע לחדרה של פאדיה, שהתעוררה, יצאה למסדרון, וקראה בשמה של בתה טרייסי. אז הבחינה במרמש רעול הפנים. פאדיה צרחה, ואז נדקרה על ידו שבע פעמים, בצוואר ובחזה, גם לאחר שהתמוטטה. מרמש הפסיק לדקור אותה רק כשנשברה קת הסכין.